Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » За розділами » Книжковий огляд
ЛУЦЬК. Презентовано книгу-альбом «Музей волинської ікони»
24 April 2013 13:45

У вівторок, 23 квітня, у Музеї Волинської ікони відбулась презентація книги-альбому «Музей волинської ікони».

У її презентації взяли участь: митрополит Волинський і Луцький Ніфонт, секретар Волинської єпархії протоієрей Миколай Бондарук та голова інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук.

Також були присутні голова Волинської облради Володимир Войтович та заступник голови Волинської ОДА Олександр Курилюк.

Сама книга-альбом «Музей волинської ікони» вийшла друком у грудні минулого року на замовлення Державного комітету телебачення і радіомовлення України за програмою «Українська книга» 2012 року.

Видавець – «Видавничий дім АДЕФ-Україна». У книзі, наклад якої становить тисячу примірників, представлений повний опис експонатів Музею Волинської ікони із повнокольоровими репродукціями понад ста кращих зразків сакрального мистецтва Волині, які представлені у музеї. Самі ці твори систематизовані і представлені у розділах: «Волинський іконопис XVI – XVIII століть», «Релігійний живопис західноєвропейської традиції XVIII – XIX століть». «Різьблення та скульптура XVII – початку XIX століть».

Окремий розділ присвячений Чудотворному Холмському образу  Богородиці.

«Від цього образу тут відбуваються чудеса. Нехай Милосердний Господь з висоти Небес благословить вас, шановні працівники цього музею, за ваші труди, спрямовані на збереження нашої духовної спадщини», – зауважив у своєму слові митрополит Волинський і Луцький Ніфонт.

«Поріг цього закладу переступаєш із особливими почуттями. І коли в нас, в обласній раді, йде мова про нашу духовність, про збереження історичної спадщини – наші депутати одностайні і єдині, незважаючи на партійну приналежність», – додав голова Волинської облради Володимир Войтович.

Митрополит Волинський і Луцький Ніфонт зробив Музею Волинської ікони подарунок – факсимільне видання Луцького Євангелія.

У свою чергу працівники музею зробили подарунок для Волинської духовної семінарії  – подарували примірник книги-альбому «Музей волинської ікони».

Волинська єпархія


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

ЛУЦЬК. Презентовано книгу-альбом «Музей волинської ікони»

У виданні представлений повний опис експонатів Музею Волинської ікони із повнокольоровими репродукціями кращих зразків сакрального мистецтва Волині, які представлені у музеї.Рубрики: Події на часі | Книжковий огляд | Волинська |

1513 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Музей Волинської ікони |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru