Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » ВолинськаЛУЦЬК. Понад 200 тисяч гривень для сиріт та дітей-інвалідів регіону зібрав благодійний фестиваль «Волинський благовіст»
30 May 2011 13:18

28 травня напередодні Міжнародного дня захисту дітей з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль духовної пісні «Волинський благовіст». Незмінною метою мистецького заходу є збір коштів для знедолених дітей регіону — інвалідів, сиріт, вихованців інтернатів та багатодітних сімей. Організатором заходу виступила Волинська єпархія УПЦ на чолі з митрополитом Луцьким і Волинським Нифонтом.

Ідея проведення мистецького заходу до Міжнародного дня захисту дітей виникла як бажання продовжити ті акції благодійності, які митрополит Нифонт організовує разом з духовенством та вірянами ввіреної йому Волинської пастви. Приємно констатувати, що з кожним роком фестиваль здобуває все більшу популярність серед населення Волині — цього року на потреби знедолених дітей було зібрано понад 200 тис. гривень. Для порівняння І Всеукраїнський  фестиваль «Волинський благовіст» зібрав 160 тис. гривень.

У фестивалі взяли участь церковні та світські колективи, звучали пісні на духовну тематику, про любов, добро, милосердя. До фестивалю долучились також видатні діячі культури України та близького зарубіжжя.

Дызнайтеся також про цікаві подробиці ІІ Всеукраїнського фестивалю «Волинський благовіст» від його організаторів.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

ЛУЦЬК. Понад 200 тисяч гривень для сиріт та дітей-інвалідів регіону зібрав благодійний фестиваль «Волинський благовіст»

Мистецький захід вже вдруге проводить Волинська єпархія напередодні Міжнародного дня захисту дітей.  Рубрики: Новина дня | Події на часі | Волинська | Соціальна допомога дітям |

1841 переглядів / Коментарів: 0

Теги: церква і молодь |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru