Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » ВолинськаЛУЦЬК. Почесному ректору Волинської духовної семінарії протоієрею Петру Влодеку — 88 років!
11 January 2012 18:39

10 січня найстаршому клірику Волинської єпархії Почесному Ректору Волинської духовної семінарії протоієрею Петру Влодеку виповнилось 88 років.

Отець Петро звершив Божественну літургію у Свято-Покровській кафедральній церкві Луцька. Поважного іменинника вітали духовенство, викладачі та студенти Волинської духовної семінарії та регентського училища.

Протоієрея Петра Влодека дуже добре знають і люблять православні лучани, і тому на виголошене многоліття відгукнулись усі присутні в храмі, співаючи разом із хорами «Многая літа!».

Отець Петро пройшов насичений і сповнений благодатної праці життєвий шлях. За плечима у батюшки від початку до кінця пройдена Велика Вітчизняна війна, навчання у числі перших студентів Волинської духовної семінарії, пастирське служіння за кордоном, робота по відновленню Київської та Волинської духовних семінарій. Він донині є прикладом діяльного самовідданого пастирського служіння для молодих священиків.

Многих Вам літ, дорогий наш батюшко!


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

ЛУЦЬК. Почесному ректору Волинської духовної семінарії протоієрею Петру Влодеку — 88 років!

За його плечима Велика Вітчизняна війна, пастирське служіння за кордоном і відновлення Київської та Волинської духовних семінарій.Рубрики: Події на часі | Волинська | Церковні хроніки |

2681 переглядів / Коментарів: 1


Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Многая літа отцю Петру!!! Для

Многая літа отцю Петру!!! Для сотень вихованців він є і буде взірцем пастиря, вчителя, людини.

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru