Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Волинська
ЛУЦЬК. Обрати тверезе життя волинян закликає православне братство тверезості
03 December 2010 13:43
Протоієрей Валентин Марчук

Знову за допомогою зовнішньої реклами Волинське православне братство імені святого праведного Іоанна Кронштадтського закликає волинян до тверезого способу життя.

На площинах лайтпостерів, що розташовані на головних вулицях м. Луцька, жителі та гості обласного центру мають змогу побачити спільний проект Волинського братства тверезості та Волиської боксерки Тетяни Коб: «Обираймо тверезе життя».

Чотирьохразова чемпіонка України, чемпіонка кубку України 2007 року, чемпіонка Європи 2009 року, бронзова призерка чемпіонату світу 2010 року, Коб Тетяна Володимирівна залюбки погодилася на пропозицію братства підтримати своїм авторитетом пропаганду тверезого способу життя, оскільки й сама живе тверезо – Тетяна взагалі не вживає спиртних напоїв.

Нагадаємо, що це вже другий проект щодо популяризації тверезого способу життя, розпочатий братством. На початку літа на білбордах міста соціальна православна реклама переконувала волинян, що «Краще тверезе життя».

Православне волинське братство тверезості висловлює щиру вдячність підприємцям, фірмам, які безкоштовно надали площини рекламних щитів для соціальної реклами, а також дякує всім, хто долучився до доброї справи.

За допомогою пожертв віруючих людей Волинське братство тверезості спромоглося видати буклети та листівки, на яких міститься інформація про діяльність братства та деякі поради щодо підтримки тверезого способу життя.

30 листопада у стінах Волинської Духовної Семінарії відбувся круглий стіл з нагоди річниці заснування Волинського православного братства тверезості імені святого праведного Іоанна Кронштадтського.

У форумі взяли участь представники братств тверезості з багатьох регіонів України та фахові спеціалісти.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

ЛУЦЬК. Обрати тверезе життя волинян закликає православне братство тверезості

Бронзова призерка чемпіонату світу з боксу Тетяна Коб підтримала проект соціальної реклами.Рубрики: Події на часі | Волинська | Соціальне служіння | Церковні хроніки |

2699 переглядів / Коментарів: 1

Теги: церква і суспільство |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

  Терезвий спосіб життя

  Терезвий спосіб життя повинен бути популярним в нашому суспільстві. Не розумію як можна рекламувати пиво чи цигарки , які руйнують націю. Пропагада здорового образу життя , це необхідна інформація , вона має поширюватися як серед молоді, так і серед їх батьків. Саме батьки часто надають дітям негативний приклад. Дуже добре, що православне братство закликає до здорового життя, без алкоголю.

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі
Статті цього автораЦікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru