Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » ВолинськаЛУЦЬК. Молодіжні товариства Волинської єпархії привітали своїх ровесників із Днем православної молоді
16 February 2011 18:55
Протоієрей Валентин Марчук

...Алкоголь, наркотики, дошлюбні статеві стосунки. Чимало молодих людей не втримуються перед цими спокусами. І далеко не кожному вдається вирватися з цієї гріховної пастки. Ганяючись за сумнівними задоволеннями, такі юнаки та дівчата зазвичай не чують голосу власної совісті.

«У житті є інший шлях та інші цінності!» – стверджують молоді люди, що 15 лютого, на свято Стрітення Господнього, зібрались у Луцькому палаці культури на з'їзд православної молоді. Власним прикладом вони переконують, що найголовніше – спраглим серцем почути Христа. Кілька молодіжних товариств, засновані у Волинській єпархії УПЦ, вибрали для себе шлях служіння ближньому, засіваючи зерна православної віри: це студенти Волинської духовної семінарії, члени товариства імені преподобного Ніколи Святоші князя Луцького, молодь православного юнацького клубу, молодіжний хор Пантелеймонівського храму м. Луцька.

Для цих юнаків та дівчат пріоритетними стали духовні цінності. Вони беруть участь у паломницьких поїздках, співають у церковному хорі, відвідують дітей у лікарні, школах-інтернатах та реабілітаційних центрах. Безпосереднім організатором молодіжної зустрічі є молодіжний відділ Волинської єпархії, котрий очолює ієродиякон Ніфонт (Омельчук).

«Яке велике щастя – бути православним християнином!» – переконували юні воїни Христові зі сцени Палацу культури своїх ровесників – старшокласників, студентів вишів, які цього дня зібралися у залі. У програмі вечора – міні-спектакль на тему духовності, який православна молодь поставила власними силами, пісенні виступи колективів.

«Така зустріч православної і світської молоді – велика справа, – сказав присутній на святі митрополит Луцький і Волинський Ніфонт. – Сьогодні ми маємо унікальні можливості так збиратись і спілкуватись. В атеїстичні часи, коли я був молодим, батюшка не мав змоги говорити з нами публічно. Йому б відразу «пришили пропаганду», мовляв, «агітує комсомольців».

На щастя, безбожні часи давно відійшли у минуле. А про зацікавленість світської молоді заходом, що його організувала Волинська єпархія УПЦ, свідчив переповнений зал Палацу культури. Коли ж випала можливість напряму поспілкуватись із владикою, охочих було стільки, що діалог з митрополитом тривав майже дві години. Молодих людей цікавили питання поведінки у храмі, статистики церковних шлюбів і розлучень, перспективи розвитку молодіжних православних організацій, роль гумору у житті християнина та ін.

По закінченню зустрічі після спільної молитви всім роздали іконки, які владика Ніфонт привіз із Єрусалима.

За матеріалами блогу протоієрея Валентина Марчука


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

ЛУЦЬК. Молодіжні товариства Волинської єпархії привітали своїх ровесників із Днем православної молоді

У програмі вечора – міні-спектакль, пісенні виступи колективів, а також можливість особисто поспілкуватися із правлячим архієреєм – митрополитом Луцьким і Волинським Ніфонтом.Рубрики: Події на часі | Волинська | Церква і культура | Церква і молодь |

2157 переглядів / Коментарів: 0

Теги: православна молодь |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі
Статті цього автораЦікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru