Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » ВолинськаЛУЦЬК. Молода здорова сім’я: яка вона? ― перші в єпархії інтерактивні слухання
20 March 2012 16:38

У четвер, 22 березняу, о 13.30 у приміщенні центральної бібліотеки Волинського національного університету ім. Лесі Українки (вул. Винниченка, 30а)  вперше у Луцьку відбудуться молодіжні інтерактивні слухання на тему: «Молода здорова сім’я: яка вона?».  

Як спланувати щасливу сім’ю? Які чинники впливають на формування сім’ї? Чи повинне бути дошлюбне виховання і хто за це відповідає? Чи варто терпіти труднощі заради збереження сім’ї? Чому виникають конфлікти та як їх уникнути? Ці та інші питання підніматимуться під час інтерактивних молодіжних слухань.

Захід відбувається з ініціативи Волинської єпархії Української Православної Церкви, Волинського православного братства тверезості ім. Іоанна Кронштадтського при підтримці Луцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Волинського національного університету ім. Лесі Українки, Всеукраїнського волонтерського руху православної молоді «Молодість небайдужа», товариства преподобного Ніколи Святоші, молодіжної платформи Волині. Обговорення теми буде проходити за участі провідних спеціалістів Волинського краю та міста Києва.

***

ДОВІДКОВО

Згідно з даними європейської статистики розлучень, Україна лідирує за кількістю розлучень серед європейських країн. Про це пише австрійська газета Die Presse. На 1000 жителів України припадає 5,3 розлучення. На другому місці ― Росія з 5,0 розлученнями. Найменше розлучень у Боснії і Герцеговині, Македонії та Чорногорії, а також в Італії (0,90 розлучення на 1000 жителів). Видання зазначає, що чим більш релігійною є країна, тим рідше там розходяться подружні пари. Крім Італії, низький рівень розлучень характерний для Польщі та Ірландії. На Мальті розлучення взагалі заборонені.

За офіційними даними, порівняно з 2010 роком за минулий рік кількість розлучень в Україні скоротилася на 51%. За даними Укрдержреєстру,  у 2011 році було зареєстровано 61 тис. 872 розлучення. У 2011 році українці уклали 355 000 шлюбів, що на 16% більше в порівнянні з попереднім роком.

Джерело: сайт Волинської єпархії


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

ЛУЦЬК. Молода здорова сім’я: яка вона? ― перші в єпархії інтерактивні слухання

Кожен із членів родини знайде відповіді на гострі запитання, невирішеність яких призводить до погіршення стосунків та розлучень.Рубрики: Події на часі | НЕЗАБАРОМ | Волинська | Соціальне служіння |

3906 переглядів / Коментарів: 0

Теги: сім’я |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru