Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » ВолинськаЛУЦЬК. «Краще - тверезе життя»: Волинському православному братству тверезості – 3 роки! (+відео)
28 November 2012 13:15

«Краще - тверезе життя» — таку назву мав просвітницько-інформаційний захід, який з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта відбувся у Палаці Культури Луцька 27 листопада з нагоди третьої річниці заснування Волинського православного братства тверезості ім. святого праведного Іоанна Кронштадського.

Участь у заході взяли: митрополит Волинський і Луцький Ніфонт, голова Волинського православного братства тверезості ім. святого праведного Іоанна Кронштадського протоієрей Степан Ярема, ректор ВДС протоієрей Рустки Капауз та вихованці духовної школи. Долучились також головний лікар Волинської обласної інфекційної лікарні Петро Гайдучик та майстер спорту міжнародного класу з кульової стрільби, Дефлімпійський чемпіон Олександр Колодій.

«Невидима складова діяльності нашого братства – допомога стражденним, які впали в залежність від недугу пияцтва. У цьому розумінні храм Божий, Церква є тим своєрідним «місцем реабілітації» - через віру в Бога, Таїнства церковні люди знаходять звільнення… А видима складова - це різноманітні заходи, які ми проводимо», - сказав протоієрей Степан Ярема. 

Отець Степан також коротко розповів про діяльність Волинського православного братства тверезості. Так, братство посіло І місце в луцькому міському конкурсі соціальної реклами в номінації «друкована літературна продукція».Слід зауважити, що в цьому році в обласному центрі було проведено два широкомасштабних заходи з пропаганди тверезого способу життя – виступ відомого КВНщика, ведучого розважальних програм Євгена Сморигіна, який відбувся 3 червня на свято Трійці,  та «Свято тверезості» шістнадцятого вересня. Проводились і різноманітні круглі столи та лекції в навчальних закладах.

Присутні на заході також мали нагоду переглянути фільм «Обираймо здорове життя», який був створений Волинською Телерадіокомпанією з ініціативи Волинського православного братства тверезості ім. святого праведного Іоанна Кронштадського.

«Проблема алкоголізму зараз дійсно існує у суспільстві. В роки моєї юності хлопці і дівчата вперше випивали спритне на випускному вечорі, а зараз є нормою, коли навіть дівчата того дня просто напиваються… І тому коли до мене звернулись протоієреї Валентин Марчук, який є головою інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії, та Степан Ярема я не могла не відгукнутись», - зауважила автор фільму Тамара Куліш.

Сама стрічка демонструє згубну дію алкоголю на людський організм та приклади успішного життя без спиртного. Учасником фільму став і митрополит Волинський і Луцький Ніфонт, який  розповів про те, що алкоголь руйнує не тільки людське тіло, але і губить безсмертну душу людини.

«Звичайно, діяльність нашого братства тверезості зараз поки що «крапля в морі». Але краплинка до краплинки – струмок, струмочок до струмочка – річка. А річка до річки – море. Можливо, дехто і не розуміє, каже «щось священики собі придумали», але ми віримо, що ця робота матиме результат», - наголосив митрополит Ніфонт.

 


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

ЛУЦЬК. «Краще - тверезе життя»: Волинському православному братству тверезості – 3 роки! (+відео)

Спеціально до річниці братства був підготовлений фільм про згубну дію алкоголю «Обираймо здорове життя».Рубрики: Події на часі | Волинська | Церква і суспільство |

1769 переглядів / Коментарів: 0

Теги: церква і суспільство |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru