Партнери




    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  



Головна » У єпархіях » Київська
КОПИЛІВ. Діти з притулку-розподільника разом зі священнослужителями завітали до табору «Козацька Покрова»
01 November 2012 16:39

Центр соціально-психологічної реабілітації дітей, що у с. Копилів Макарівського району Київської області, відвідали 31 жовтня вікарій Київської Митрополії керуючий Макарівським вікаріатством єпископ Макарівський Іларій та голова постійно діючої комісії з питань благодійної діяльності Макарівської районної ради архімандрит Філарет (Єгоров).

Директор Ігор Філіппов, який керує цим та іншими закладами Служби у справах дітей Київської обласної державної адміністрації, відзначив вагомість бесід, які регулярно проводяться тут священнослужителями Макарівського благочиння.

В копилівському Центрі перебувають діти та підлітки з неблагополучних сімей. Наразі таких мешканців, якими опікуються соціальні працівники-вихователі, – 44. В холодний період року кількість дітей, яких батьки покинули на вулиці, зростає.

Разом зі священнослужителями вихованці копилівського притулку-розподільника завітали до учасників табору-поселення учнів недільних шкіл Києва «Козацька Покрова». Це учбове поселення традиційно відбувається в дні шкільних канікул при духовно-просвітницькому центрі «Ковчег» парафії преподобної Параскеви Сербської (с. Лишня Макарівського благочиння).

Зі своїми наставниками – осавулом, підполковником спецпідрозділу МВС України Вадимом Растєгаєвим та отаманом, соціальним працівником і педагогом Дмитром Скрипником, – юні козаки влаштували концерт козацьких піснеспівів з розповіддю про православну основу козацького руху.

Проте, вихованці центру не залишились без діла – вони взяли участь у змаганнях з козацьких бойових мистецтв: стрільбі з лука, метанні списів, стрільбі з пневматичних гвинтівок, битві на шаблях та інших традиційних єдиноборствах.

Під час бесіди на євангельську тематику владика Іларій наголосив на необхідності відповідального ставлення до життя свого і ближніх, та до вчинків, які ми робимо.

Також мешканцям соціального центру було передано необхідну для них побутову техніку. А єпископ Іларій передав всім діткам гостинці, які надійшли з парафії святителя Амвросія Медіоланського з м. Мілан (Італія).

Присутній під час зустрічі директор Макарівського районного історико-краєзнавчого музею Веніамін Вітковський та працівники центру зазначили, що подібні зустрічі та заходи є вкрай необхідними для морального та патріотичного формування дітей. Єпископ Іларій, благословивши всіх присутніх іконочками Пресвятої Богородиці, побажав допомоги від Господа та зростання у Христі.

Офіційний сайт УПЦ


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КОПИЛІВ. Діти з притулку-розподільника разом зі священнослужителями завітали до табору «Козацька Покрова»

Юні козаки влаштували концерт, а вихованці центру позмагалися у козацьких бойових мистецтвах – стрільбі з лука, пневматичних гвинтівок, метанні списів, битві на шаблях та ін.



Рубрики: Події на часі | Київська | Соціальне служіння |

3320 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Епископ Иларий (Шишковский) |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті








 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс



© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru