Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » Наші статті » Актуальний коментар
КОМЕНТАР: «Символічно, що Андріє-Володимирський храм освячено в день пам’яті бабці св. князя Володимира» — прот. Георгій Коваленко
24 July 2013 14:15

24 липня, у рамках святкування 1025-річчя Хрещення Русі, на місці будівництва Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового відбулась перша Божественна літургія в новому (нижньому) Андріє-Володимирському храмі. Предстоятель освятив храм і звершив Літургію.

Яке значення для нас, сучасних християн, має освячення Андріє-Володимирського храму? Коментує прес-секретар Предстоятеля УПЦ протоієрей Георгій Коваленко:

Символічно, що святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі розпочинається в день пам’яті бабці Хрестителя Русі святої рівноапостольної княгині Ольги. Також невипадково, що починається святкування освяченням першого храму в Україні одночасно на честь нашого апостола Андрія Первозванного і нашого Хрестителя рівноапостольного князя Володимира. І не менш символічно, що цей храм облаштовано на першому поверсі майбутнього Кафедрального собору нашої Церкви, будівництво якого тільки починається.

Наша Церква – це не тільки тисячолітня історія і минуле, наша Церква – це сьогодення і майбутнє нашого народу.

Образ віруючої бабусі і онука, який приходить до віри вже дорослим і свідомо, близький багатьом із наших сучасників. Бо за радянських богоборчих часів за нас молилися наші бабусі, хрестили нас потайки і розповідали нам про віру, до якої багато хто з нас прийшов вже свідомо.

І відправною точкою в новітній історії нашого народу і Церкви стало святкування 1000-річчя Хрещення Русі у 1988 році, як колись у 988 році вибір князя Володимира і Хрещення Русі змінило історію нашого народу, дало потужний поштовх розвитку культури і освіти, а також вплинуло на формування держави.

Сподіваємося, що і наші онуки будуть гідними християнами і разом із нами побачать завершення і освячення Софії Київської ХХІ століття – Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового і Духовно-просвітницького центру Української Православної Церкви.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КОМЕНТАР: «Символічно, що Андріє-Володимирський храм освячено в день пам’яті бабці св. князя Володимира» — прот. Георгій Коваленко

Свята княгиня Ольга — це прообраз наших віруючих бабусь, які за радянських богоборчих часів за нас молилися, хрестили потайки і розповідали нам про віру.Рубрики: Публікації | Актуальний коментар |

2324 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Свято-Андрее-Владимирский храм Кафедрального собора УПЦ | 1025-річчя Хрещення Русі |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі
Найцікавіше з архівів сайтуЦікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru