Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаКИЇВ. Жодного будівництва на фундаменті Десятинки не буде — голова КМДА
10 November 2011 12:33

Фундамент Десятинної церкви має бути збережений у первісному вигляді. Жодного новобуду. Про це заявив голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов під час виїзду на археологічні розкопки на горі Щекавиці, — повідомляє сайт КМДА.

«Київ – місто з надзвичайно багатою історією та традиціями. Наше спільне завдання, обов’язок перед нащадками – зберегти історичну, архітектурну унікальність столиці», – наголосив Олександр Попов.

Окрім того, голова КМДА зазначив, що він повністю поділяє думку директора Інституту археології АН України Петра Толочка щодо неприпустимості будь-якого будівництва на фундаменті Десятинної церкви.

«Для Києва та киян – це святе місце. Тому єдино допустиме, єдино правильне рішення – збереження фундаменту Десятинної церкви», – підкреслив Олександр Попов.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Жодного будівництва на фундаменті Десятинки не буде — голова КМДА

Про це Олександр Попов заявив під час виїзду на археологічні розкопки на горі Щекавиці.Рубрики: Події на часі | Київська | Церква і суспільство | Церковно-державні відносини |

1571 переглядів / Коментарів: 3

Теги: Десятинная церковь |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

СТРОИТЬ И ЛИ СТРОИТЬ

ДЕСЯТИННАЯ ЦЕРЬКОВЬ СИМВОЛ ПРИНЯТИЯ ХРИСТИАНСТВА НАШИМ НАРОДОМ И СТРАНОЙ.

зДЕСЬ НА ЭТОМ МЕСТЕ ДОЛЖНА СОВЕРШАТЬСЯ ЛИТУРГИЯ И ХРАМ ДОЛЖЕН НАПОМИНАТЬ НАМ О ТОМ ЧТО МЫ КОГДАТО БЫЛИ В ТЕМНОТЕ И НЕВЕРИИ НО И ДЛЯ НАС ПРОСИЯЛ СВЕТ ХРИСТОВОЙ БЛАГОДАТИ. МЫ ДОЛЖНЫ ПОМНИТЬ И ЧТИТЬ СВОЕ НАЧАЛО - И МЫ ДОЛЖНЫ ВОЗРОДИТЬ УКРАСИТЬ И ПОЧИТАТЬ ТО МЕСТО ОТКУДА НАЧАЛОСЬ ХРИСТИАНСТВО НАШЕГО НАРОДА.

Храм на этом месте уже

Храм на этом месте уже существует

это правильно

Скажу как архитектор - это верное решение. И хорошо, что рядом есть наш красивый деревянный маленький храм - он очень красиво там смотрится - убрать забор - сделать еще лучше благоустройство территории и будет все идеально.

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru