КИЇВ. Завітайте 30 серпня на відкриття виставки юної художниці Світлани Йови 28 August 2013 14:58
30 серпня о 12.00 у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику в рамках культурно-мистецького проекту «Лаврський пленер» відкриється виставка художніх робіт Світлани Йови.
В експозиції представлені художні твори написані акрилом. Твори юної художниці позначені особливою щирістю, добром, зворушливістю, розкривають багатий внутрішній світ автора.
Біографічна довідка. Йова Світлана народилася 26 березня 1994 року в місті Золотоноша Черкаської області. З дитинства їй подобалося малювати. І тому ще з першого класу вона почала відвідувати художні гуртки петриківського розпису. Потім – місцеву художню школу.
Зараз навчається на випускному курсі Канівського училища культури і мистецтв на відділі декоративно-прикладного мистецтва. Та найбільше її серце прикипіло до живопису. Педагог, що розкрила всі грані живопису – Міненко Любов Павлівна.
Два роки поспіль брала участь в міжнародному «Конкурсі без кордонів» міжнародного благодійного фонду «INSHE ZHITTA», і у 2012 році отримала приз глядацьких симпатій. Ще в 2012 році була учасницею художньої виставки в Переяслав-Хмельницькому.
Проводила майстер-клас в етнографічних фестивалях «Біле Озеро» та «Богуслав».
Запрошуємо Усіх бажаючих!
Наша адреса: м. Київ, вул. Лаврська, 9 (внутрішнє подвір’я корпусу № 21, галерея), Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник.
Post new comment