Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська
КИЇВ. Завітайте 26 квітня на відкриття унікальної виставки художниці Ольги Роженок
26 April 2013 11:02

26 квітня о 15.00 у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику в рамках культурно-мистецького проекту «Лаврський пленер» відкриється виставка робіт декоративно-прикладного мистецтва Ольги Роженок.


В експозиції представлені дизайнерські твори художниці, для виготовлення яких використані бамбук, натуральна шкіра, шовк, декоративне каміння, акрилова фарба та ін. Роботи представлені окремими колекціями: «Лики преподобних Печерських», «Казкове чаювання», «Райський сад», «Фантастичні квіти», «Подвиги Геракла», «Київ-Євро 2012», «Народна пісня – оберіг душі народу».

Напередодні світлих Великодніх свят особливо актуальною є презентація збірки  «Писанки», в якій всі роботи мають форму яєць. У внутрішній площині творів представлено орнаментовані символічні українські писанки. Рами виконані з бамбуку, малюнок нанесений акриловими фарбами на кольорову шкіру. Використана орнаментація має  дохристиянське походження, це – знаки спілкування наших пращурів з природою та Всесвітом. Так, солярні знаки  були поширеними на всій етнічній території України з давніх-давен. З введенням на Русі християнства символи набули іншого, духовного змісту.

Роботи художниці характеризуються особливим своєрідним почерком та розкривають багатий внутрішній світ автора.

Біографічна довідка: Ольга Роженок народилась 27 травня 1980 р. в м. Іркутськ. У 1994 р. закінчила дитячу художню школу в Дніпропетровську, а в 2003 р. – Придніпровську державну академію будівництва і архітектури за спеціальністю «дизайн архітектурного середовища» з відзнакою . У 2007 р. отримала диплом Київського національного університету технологій та дизайну за спеціальністю «художник-модельєр». З 2007 по 2009 рр. працювала провідним архітектором «Київбудпроект». З 2009 р. – практикуючий художник-дизайнер.

Запрошуємо Усіх бажаючих!

Наша адреса: м. Київ, вул. Лаврська, 9 (внутрішнє подвір’я корпусу № 21, галерея), Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник. Оргкомітет заходу: (044) 406-63-59.

Акредитація представників ЗМІ не потрібна.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Завітайте 26 квітня на відкриття унікальної виставки художниці Ольги Роженок

В експозиції представлені твори, для виготовлення яких використані бамбук, натуральна шкіра, шовк, декоративне каміння, акрилова фарба та ін.Рубрики: Події на часі | НЕЗАБАРОМ | Київська | Церква і культура |

3206 переглядів / Коментарів: 0


Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru