Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаКИЇВ. Напередодні дня пам’яті жертв політичних репресій – лекція про новомученика свящ. Олександра Глаголєва від «Духа і літери»
19 November 2012 16:36

У п’ятницю, 23 листопада, видавництво «Дух і літера» запрошує усіх охочих у Могилянський музей («Музей української звитяги», вул. Г. Сковороди, 2) на дві тематичні зустрічі:

15.00 – зустріч, присвячена пам’яті новомучеників, оскільки 23 листопададень пам’яті священномученика Климента Римського, одного з перших мучеників за віру на нашій землі, а 25 листопада – новомученика свящ. Олександра Глаголєва.

Заплановані доповіді:

– про сім’ю Глаголєвих (доповідач: прот. Богдан Огульчанський, настоятель київського храму на честь ікони «Всецариця» у м. Києві);

– про слідчу справу о. Олександра Глаголєва (доповідач: протодиякон Василій Яковчук, аспірант Київської Духовної Академії);

– про Магдалину Олексіївну Глаголєву-Пальян  (доповідач: архім. Філарет (Єгоров);

– про блаженного Владислава Фіндиша, мученика та священика (доповідач: о. Петро Тарнавський, секретар Апостольської нунціатури в Україні).

17.00 – розмова з філософом Андрієм Баумейстером про його нову книгу «Тома Аквінський: вступ до мислення. Бог, буття і пізнання», що вийшла у філософській серії видавництва «Дух і літера».

Книга є першим україномовним дослідженням філософії Аквіната. Чому думка святого Томи досі актуальна? Чому Аквінат надалі навчає і духовно збагачує тих, хто звертається до нього з живою зацікавленістю? Ким був святий Тома? Теологом чи філософом, послідовним раціоналістом чи містиком, університетським професором чи зразковим ченцем-домініканцем? На ці запитання разом із автором можуть спробувати відповісти всі присутні.

До обговорення запрошені: о. Войчех Сурувка OP, Костянтин Сігов, Олег Хома, о. Петро Балог OP, Сергій Йосипенко, Сергій Пролеєв, Юрій Чорноморець.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Напередодні дня пам’яті жертв політичних репресій – лекція про новомученика свящ. Олександра Глаголєва від «Духа і літери»

Чекаємо на Вас 23 листопада у Могилянському музеї (вул. Г. Сковороди, 2). Цього ж дня – обговорення нової книги Андрія Баумейстера «Тома Аквінський: вступ до мислення. Бог, буття і пізнання», що вийшла у видавництві.Рубрики: Події на часі | НЕЗАБАРОМ | Київська | Книжковий огляд |

1934 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Житія святих |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru