Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська


Мистецька робота юного мецената


КИЇВ. Побачте на власні очі «Духовність Софії Київської, пронесену крізь віки»
29 June 2011 12:14

Засновники «Міжнародного фестивалю Юних Меценатів» запрошують на відкриття виставки дитячо-юнацької професійної творчості «Духовність Софії Київської, пронесена крізь віки».

Виставка дитячих робіт ― один із проектів «Міжнародного фестивалю Юних Меценатів», присвяченого  святкуванню 1000-ліття Софії Київської.

Міжнародний Фестиваль Юних Меценатів ― єдиний в Україні соціально-культурний проект, який об’єднав професійне та непрофесійне дитячо-юнацьке мистецтво до 1000-ліття Софії Київської.

Безкоштовна виставка дитячих робіт буде відкрита для всіх бажаючих з 1 по 30 липня в Галереї «Pit-Art» по вул. Костьольна, 6, час роботи: вівторок – п’ятниця ― з 12:00 до 20:00, субота, неділя ― з 12:00 до 18:00. 

Галерея «Pit-Art» відкриває перед вами двері у мистецький вимір, де художні техніки розкриваються, як пуп'янки квітів, всередині яких  виникають неповторні образи, що їх творить  пензель в дитячій руці.

Ця експозиція — лише крихітна частинка величезної палітри дитячих поглядів на поняття «духовність», що її було представлено на конкурсі «Справжні емоції» в рамках Міжнародного фестивалю Юних Меценатів та приурочено до 1000-річчя Софії Київської.

Завдяки виставці ви відкриєте для себе іншу Софію: Софію багатогранну, Софію, наповнену нестримною дитячою фантазією. Можливо, десь серед цих картин, ви знайдете свою Софію і свою духовність, яку захочеться пронести крізь віки.

Прес-служба Міжнародного фестивалю Юних Меценатів
Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

Мистецька робота юного меценатаКИЇВ. Побачте на власні очі «Духовність Софії Київської, пронесену крізь віки»

Єдиний в Україні соціально-культурний проект дитячо-юнацького мистецтва присвячений 1000-літтю однієї з найголовніших християнських святинь Східної Європи.Рубрики: Події на часі | НЕЗАБАРОМ | Київська | Україна релігійна |

1528 переглядів / Коментарів: 0

Теги: София Киевская | 1000-ліття Софії Київської |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru