Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська
КИЇВ. Започатковано перші в сучасній Україні курси сестер милосердя
06 June 2013 11:47

5 травня за ініціативи Синодального відділу благодійності та соціального служіння у співпраці з Міністерством охорони Здоров’я України та Федеральним Медико-біологічним Агентством Росії  започатковано перші в сучасній Україні курси сестер милосердя.

Основна задача курсів – дати волонтерам та представникам православних сестринств милосердя базові знання з організації медичної допомоги та догляду за хворими.

Ознайомчий етап курсів відбувся в Олександрівській лікарні м. Києва та був присвячений таким питанням, як історія руху сестер милосердя, організація сестринської діяльності, основи загального догляду та допомога у надзвичайних ситуаціях.

Слухачі курсів – сестри милосердя сестринств в ім’я святої преподобномучениці Єлизавети та Святих царствених мучениць. Лектори: Ірина Сергіївна Бахтіна – директор державного центру додаткової професійної освіти середніх медичних працівників (м. Санкт-Петербург) та доцент центру  післядипломної освіти м. Санкт-Петербурга Лариса Володимирівна Гардєробова. 

У подальшому, на другому  спеціалізованому етапі курсів, планується дати слухачам підготовку з паліативної допомоги невиліковним хворим та догляду за людьми похилого віку на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Шупіка.

Перед початком курсів голова Синодального відділу благодійності та соціального служіння УПЦ архідиякон Сергій Косовський передав учасникам благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Володимира та побажав всім плідної роботи.

Офіційний сайт УПЦ


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Започатковано перші в сучасній Україні курси сестер милосердя

Основна задача курсів – дати волонтерам та представникам православних сестринств милосердя базові знання з організації медичної допомоги та догляду за хворими.Рубрики: Події на часі | Київська | Соціальне служіння |

1478 переглядів / Коментарів: 0


Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru