Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаКИЇВ. З початку року електроенергія для релігійних організацій подорожчала на 50%
29 March 2011 15:29

Національна комісія з питань регулювання електроенергетики України (НКРЕ) вдруге у поточному році підвищила тариф на електроенергію для релігійних організацій та населення. Нові тарифи набудуть чинності з 1 квітня 2011 року.

Це передбачено постановою НКРЕ № 344 від 17.03.2011 р., яку Міністерство юстиції України зареєструвало 21 березня за № 380/19118, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Новий тариф на електроенергію, що відпускається на комунально-побутові потреби релігійних організацій, затверджений на рівні 30,4 коп. за 1 кВт/год (без ПДВ).

Як і минулого разу, нова вартість електроенергії для релігійних організацій дорівнює найвищому тарифу, встановленому для населення. Нагадаємо, що у січні 2011 року НКРЕ запровадила диференційовані тарифи на електроенергію для населення в залежності від обсягу її споживання.

Відповідно до постанови НКРЕ № 343 від 17.03.2011 р. громадяни, які споживають електроенергію в обсязі не більшому 150 кВт/год на місяць, будуть сплачувати за нею по тарифу для населення у розмірі  28,02 коп. за 1 кВт/год з ПДВ (23,35 коп. – без ПДВ).

Ті ж, хто споживає більший обсяг електроенергії, сплачуватимуть за найвищим тарифом – 36,48 коп. за 1 кВт/год з ПДВ (30,4 коп. – без ПДВ).

Згідно рішення НКРЕ релігійні організації прирівняні до останньої тарифної групи у категорії населення та відтепер повинні сплачувати за електроенергію більше майже на 50% у порівнянні з минулорічним тарифом.

Нагадаємо, згідно Указу Президента України № 322/94 від 22.06.1994 року встановлено, що «стягнення з релігійних організацій плати за електричну енергію, що відпускається їм на комунально-побутові потреби, здійснюється за тарифами, передбаченими для міського населення».

Джерело: http://www.irs.in.ua


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. З початку року електроенергія для релігійних організацій подорожчала на 50%

Новий тариф на електроенергію, що відпускається на комунально-побутові потреби релігійних організацій, затверджений на рівні 30,4 коп. за 1 кВт/год і набуває чинності з 1 квітня 2011 року.Рубрики: Події на часі | Київська | Церковно-державні відносини |

1938 переглядів / Коментарів: 0


Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru