Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська
КИЇВ. Створено робочу групу щодо введення військового духовенства в Збройних силах України
06 July 2011 14:33

У понеділок, 4 липня 2011 року, відбулося перше засідання робочої групи щодо обговорення питання удосконалення законодавства України необхідного для введення штатного військового духовенства в Збройних силах України, повідомляє офіційний сайт УПЦ.   

Нагадаємо, що 30 червня поточного року у Міністерстві юстиції України відбулася зустріч Голови Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України, архієпископа Львівського і Галицького Августина з міністром юстиції Лавриновичем Олександром Володимировичем.

За підсумками зустрічі було створено робочу групу щодо обговорення питання удосконалення законодавства України необхідного для введення штатного військового духовенства в Збройних силах України.

До неї ввійшли: голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Августин, заступник голови відділу архімандрит Лука (Винарчук), відповідальний секретар відділу Кулакевич Віктор Степанович, радник голови відділу Валігурський Юрій Олексійович, голова міжконфесійного релігійного християнсько-військового братства Лисенко Сергій Петрович, директор департаменту конституційного, адміністративного та соціального законодавства Панченко Аліна Михайлівна, головний спеціаліст цього ж департаменту Клишко Микола Дмитрович, директор департаменту антикорупційного законодавства та правосуддя Фесенко Інна Миколаївна, начальник відділу з питань національної безпеки та оборони Дорошенко Тетяна Федорівна.

Учасники зустрічі обговорили питання, що стоять на перешкоді вирішення даної проблеми та шляхи подальшої співпраці.

Прес-служба Львівської єпархії


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Створено робочу групу щодо введення військового духовенства в Збройних силах України

Таке рішення прийняли священики та Міністерство юстиції для обговорення питань, що стоять на перешкоді вирішення даної проблеми та шляхів подальшої співпраці.Рубрики: Події на часі | Київська | Православіє у війську |

3763 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Архієпископ Августин (Маркевич) |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru