Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська


Протоієрей Георгій Коваленко


КИЇВ. «Якщо звертатись до влади, то не тільки з проханням звільнити Ю.Тимошенко...» – прес-секретар Предстоятеля УПЦ
04 April 2012 16:41

У вівторок, 3 квітня, на сайті партії «Батьківщина» з’явилась інформація про те, що «Предстоятелі Українських Церков просять Президента Віктора Януковича звільнити Юлію Тимошенко».

Про це говориться в листі, що був оприлюднений головою комітету Верховної Ради з питань культури і духовності Володимиром Яворівським на прес-конференції.

Інтернет-ресурс «Релігія в Україні» закцентував увагу на тому, що  «Предстоятелі провідних християнських Церков України, за винятком УПЦ (МП), звернулися до Президента Віктора Януковича з вимогою звільнити ув’язненого лідера української опозиції,  екс-прем’єра Юлію Тимошенко».

Коментуючи інформацію, Прес-секретар Предстоятеля УПЦ протоієрей Георгій Коваленко заявив, що до Української Православної Церкви ніхто не звертався з пропозицією підписати лист про звільнення екс-прем’єр-міністра, а про сам лист в УПЦ дізналися із засобів масової інформації.

При цьому в УПЦ є позиція щодо подій навколо ув’язнення екс-прем’єра.

«Наша Церква ніколи не приховувала, що молиться і за одужання Ю.Тимошенко та Ю.Луценка, і за те, щоб вони достойно несли свій життєвий хрест, — сказав зокрема отець Георгій. — Водночас Церква не може просити владу про звільнення засудженого. Ми можемо просити лише про помилування.

Та проблема з листом про звільнення Тимошенко, піднімає більш глибокі питання. Якщо і звертатися до влади, то не тільки з проханням про звільнення конкретних ув’язнених, а із закликами про справедливе і невибіркове правосуддя та реформування судової і пенітенціарної систем за світовими стандартами та з дотриманням норм християнської моралі».


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

Протоієрей Георгій КоваленкоКИЇВ. «Якщо звертатись до влади, то не тільки з проханням звільнити Ю.Тимошенко...» – прес-секретар Предстоятеля УПЦ

Навколо звернення Предстоятелів Українських Церков щодо звільнення екс-прем’єрки з в’язниці робляться спроби спровокувати непорозуміння на міжконфесійному ґрунті.Рубрики: Події на часі | Київська | Церковно-державні відносини |

1772 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Протоиерей Георгий Коваленко |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru