Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська
КИЇВ. Як краще скоординувати роботу недільних шкіл столиці – говорили на зборах
25 April 2013 10:20

Збори єпархіального відділу релігійної освіти та катехізації Київської митрополії, присвячені роботі недільних шкіл столиці, відбулися у Києво-Печерській Лаврі 21 квітня.

У роботі взяли участь директори та викладачі недільних шкіл м. Києва. З благословення Голови Синодального відділу релігійної освіти, катехізації та місіонерства Української Православної Церкви митрополита Полтавського і Миргородського Филипа у зборах взяли участь співробітники Синодального відділу РОКІМ священик Андрій Кудрявцев, диякон Георгій Оніпко та секретар відділу І.П.Ковальчук.

Відкрив збори голова відділу релігійної освіти та катехізації Київської митрополії протоієрей Сергій Бойко, який наголосив на тому, що даний захід проводиться з метою створення координованих дій в діяльності недільних шкіл.

Диякон Георгій Оніпко оголосив вітальне слово до учасників зборів від імені Голови відділу митрополита Полтавського і Миргородського Филипа.

Після цього до учасників заходу звернувся головний редактор «Церковної православної газети», один з авторів навчального курсу «Християнська етика в українській культурі» архімандрит Лонгін (Чернуха), який розповів присутнім про історію створення однієї з перших недільних шкіл м. Києва при Київській духовній семінарії на початку 1990-х років.

Далі слово було надано ще одному з авторів навчального курсу «Християнська етика в українській культурі» протоієрею Богдану Огульчанському. Отець Богдан зупинився на проблемах введення та викладання предмету християнської етики у середніх загальноосвітніх закладах столиці, а також розповів учасникам про механізм впровадження предметів духовно-морального спрямування у школах.

Також отець Богдан повідомив присутнім про те, що він разом з протоієреєм Сергієм Бойко мав зустріч з Директором Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА О.М.Добровольською, в ході якої було досягнуто згоди про співпрацю між відділом релігійної освіти та катехізації Київської митрополії та Департаментом освіти і науки, молоді та спорту КМДА в освітньому процесі. За його словами, пані Добровольська підтримує ідею, щоб священик міг вільно приходити до шкіл та спілкуватися з учнями на духовні теми. Наприкінці свого виступу отець Богдан закликав присутніх вчителів недільних шкіл більш активно співпрацювати з середніми загальноосвітніми закладами столиці.

Голова єпархіального відділу духовно-фізичного виховання протоієрей Роман Матюшенко розповів про цілі та завдання свого відділу.

Протоієрей Владислав Софійчук розповів присутнім про історію та діяльність православно-катехізаторських курсів при КДАіС та запропонував створити при них короткотривалі курси для підготовки викладачів недільних шкіл.

Також було представлено проекти з поглибленого вивчення основ Православної віри, що діють вже протягом чотирьох років у столичній школі № 21 та будуть запроваджуватися у столичній школі № 25.

Після цього секретар Синодального відділу РОКІМ І.П. Ковальчук ознайомила учасників зборів з діяльністю літніх православних дитячих таборів Полтавщини.

Наприкінці зборів протоієрей Сергій Бойко ознайомив присутніх з відповідальними особами у складі свого відділу. Так, відповідальним за роботу недільних шкіл Київської митрополії призначено архімандрита Лонгіна (Чернуху), а відповідальним за взаємодію з середніми загальноосвітніми закладами столиці призначено протоієрея Богдана Огульчанського.

Джерело: rokim.org.ua


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Як краще скоординувати роботу недільних шкіл столиці – говорили на зборах

Учасники заходу ділилися досвідом, говорили про проблеми та успіхи викладання курсу християнської етики у школах Києва.Рубрики: Події на часі | Київська | Соціальне служіння |

1641 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Церковна православна газета | Архимандрит Лонгин (Чернуха) |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru