Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська
КИЇВ. Синодальний тюремний відділ видав настінний православний календар для місць позбавлення волі
12 January 2011 14:50

Напередодні Різдва Синодальний відділ Української Православної Церкви у справах пастирської опіки пенітенціарної системи видав православні настінні календарі на 2011 рік, що знаходитимуться в кожній виправній колонії України.

Цей календар потрапить до тюремних молитовних кімнат, «народознавчих світлиць» - кімнат психологічного розвантаження, їдалень, бібліотек тощо,  - розповів Голова відділу священик Віктор Яценко.

На православному календарі можна знайти не лише перелік церковних і державних свят, а й зображення Ікони Преображення Господа нашого Іісуса Христа, фотографії привітання Блаженнішого Митрополита Володимира з 75-літнім ювілеєм тюремного духовенства і ув’язнених і освячення місця під будівництво Спасо-Преображенського храму при центральному апараті Державного департаменту України з питань виконання покарань. Також — Євангельські Блаженства (Мф. 5, 3-12), молитву Оптинських старців на початок дня і дві головні заповіді Божі — «Возлюби Господа Бога Твого всім серцем твоїм, і всією душею твоєю, і всім розумінням твоїм, Возлюби ближнього твого, як самого себе» (Мф. 22, 37 — 39).


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Синодальний тюремний відділ видав настінний православний календар для місць позбавлення волі

Календар потрапить до тюремних молитовних кімнат, «народознавчих світлиць» - кімнат психологічного розвантаження, їдалень, бібліотек тощо.Рубрики: Події на часі | Київська | Православіє у в’язницях |

2372 переглядів / Коментарів: 0

Теги: православіє у тюрмах |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru