Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаКИЇВ. При храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці відбулася зустріч із засудженими на альтернативні види покарань
10 April 2012 10:01

В храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці почали опікуватися родинами засуджених на альтернативні види покарань. Для цього між настоятелем храму протоієреєм Олегом Мельничуком та начальником Голосіївського МРВ КВІ УДПтСУ в м. Києві та Київській області майором внутрішньої служби Дмитром Тимошечкіним було заплановано цілу низку виховних, духовних та просвітницьких заходів.

Цей відділ кримінально-виконавчої інспекції здійснює контроль за поведінкою осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням, виконує покарання у вигляді громадських, виправних робіт тощо. Тобто, здійснює нагляд за тими особами, які оступилися в житті, але їхні злочини не потребують обмеження волі.

Як відомо, сьогодні сучасна система покарань перебуває в умовах реформування. І участь громадських, релігійних організацій особливо необхідна в роботі з тими, хто став на початку свого життя на хибний шлях. Робота із засудженими на альтернативні види покарань не повинна зводитися лише до контролю засуджених. Цим людям потрібно допомагати також і добрим словом, порадою, духовним наставництвом.

4 квітня відбулася перша така духовна зустріч-бесіда під назвою «Відродження душі». Молоді люди прийшли до храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці. Можливо, деякі з цих дівчат та хлопців зробили це вперше або після довгої перерви. Настоятель отець Олег Мельничук провів для них невеличку екскурсію по храму, розповів про основні правила та традиції православної церкви, про значення та роль в житті людини найближчих релігійних свят.

Під час бесіди, яка проходила в теплій дружній атмосфері за чаюванням із самоваром та цукерками, організатори намагалися довести молодим людям, що колішні вчинки не повинні стояти на заваді до відродження до нового життя, що жити зі спокоєм в душі, в гармонії з собою, у злагоді з суспільством – це залежить тільки від власного вибору кожної людини. Всім присутнім було запропоновано долучитися до співпраці у волонтерських та соціальних проектах.

Прес-служба храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. При храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці відбулася зустріч із засудженими на альтернативні види покарань

Духовну зустріч-бесіду під назвою «Відродження душі» цими днями із молодими людьми провів настоятель храму отець Олег Мельничук.Рубрики: Події на часі | Київська | Православіє у в’язницях |

1784 переглядів / Коментарів: 0

Теги: православіє у тюрмах | монастирі та храми Києва |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru