Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » За розділами » Просвітницька діяльність
КИЇВ. Відеоблог «Православіє в Україні» виходить на супутниковий канал: у неділю, 25 листопада, — перший випуск на Першому Ukraine!
22 November 2012 17:31

Відеоблог «Православіє в Україні» виходить на «широкий екран».

У неділю 25 листопада о 18:00 до уваги глядачів супутникового каналу «Перший Ukraine» та цифрового каналу “Першого національного”прем’єрний показ програми «Православіє в Україні».

Вихід програми став можливий завдяки співпраці Синодального інформаційно-просвітницького відділу Української Православної Церкви та керівництва супутникового каналу «Перший Ukraine».

Як зазначив керівник каналу Сергій Логунов, ідея випускати православну програму не випадкова. «Звісно, зараз активно розвивається інтернет, але телебачення продовжує відігравати вагому роль у вихованні молодого покоління та утвердженні загальнолюдських цінностей, — сказав він. — Метою всіх наших проектів є нести світле людям, оскільки, безумовно, ми відчуваємо соціальну відповідальність. А роль Церкви у розвитку духовності суспільства залишається непорушною. Тому ми були дуже раді, коли протоієрей Георгій Коваленко розповів про можливості випускати програму «Православіє в Україні». Тим більше відрадно, що передача про віру буде виходити не тільки на супутниковому каналі, але й на його цифровому аналогу – «Першому Національному»».

Відеоблог «Православія в Україні» виходить з січня 2012 року і є одним із проектів Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ. Проходить у формі бесіди із гостем студії в режимі «питання-відповідь» і порушує найбільш актуальні та злободенні питання церковного життя. Мета програми — подати офіційні відповіді на неофіційні питання.

З нагоди виходу на супутниковий канал було відзнято цикл відеоблогів, присвячених 10 заповідям Божим. За словами режисера проекту Олени Каретник, розмови про Церкву, які сьогодні ведуться в ЗМІ, не мають відношення власне до православної віри, саме тому виникла ідея відзняти для широкої телевізійної аудиторії програми, присвячені основам основ.

«Якщо говорити про Церкву, то потрібно почати з головного, з основи основ, — зазначила Олена Каретник. — І вже потім розглядати окремі аспекти церковного життя. Людей треба повернути до витоків, з чого, власне, починається життя в Церкві — з дотримання заповідей. У цьому завдання наших відеоблогів».

***

Відеоблог транслюватиметься щонеділі з повтором у вівторок та суботу.

Також усі випуски традиційно доступні на каналі «Православія в Україні» на YouTube.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Відеоблог «Православіє в Україні» виходить на супутниковий канал: у неділю, 25 листопада, — перший випуск на Першому Ukraine!

Відеоблог транслюватиметься щонеділі з повтором у вівторок та суботу.Також усі випуски традиційно доступні на каналі «Православія в Україні» на YouTube.Рубрики: Новина дня | Події на часі | Просвітницька діяльність | Новини порталу |

2844 переглядів / Коментарів: 0


Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru