Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська
КИЇВ. Відбулося перше засідання церковного «Кабміну»
29 June 2011 12:51

У вівторок, 28 липня, у Синодальному залі Київської Митрополії Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир очолив перше засідання Вищої Церковної Ради Української Православної Церкви – виконавчого органу Церкви, що був утворений на засіданні Священного Синоду УПЦ від 14 червня.

Відкриваючи засідання, Блаженніший Владика звернувся до присутніх із вступним словом, у якому позначив причини створення Вищої Церковної Ради  та завдання, які стоять перед нею, - повідомляє офіційний сайт УПЦ.

«Хоча і називається наш новостворений церковний орган Радою, функції в нього не дорадчі чи законодавчі, а виконавчі. Нами створено фактично церковний уряд. Його завдання координувати діяльність Синодальних відділів і установ задля виконання рішень Священноначалля нашої Церкви, рішень Соборів, Священного Синоду та Предстоятеля», - сказав, зокрема, він.

На засіданні присутні ознайомилися із  «Положенням про Вищу Церковну Раду УПЦ», що було затверджено на засідання Священного Синоду УПЦ від 28 червня 2011 року, а також обговорили низку питань поточного життя Церкви та визначили плани на майбутнє.

Голову Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ протоієрея Георгія Коваленка було призначено секретарем Вищої Церковної Ради.

Нагадаємо, що до складу Вищої Церковної Ради входять голови Синодальниї відділів і Комісій УПЦ і Керуючий справами Української Православної Церкви архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан.

Крім того, Синод розширив склад Вищої Церковної Ради ще на 4 членів (журнал №50). А саме до її складу також увійшли: Голова Комісії з нагородження відзнаками УПЦ архімандрит Аркадій (Демченко), Уповноважений УПЦ з питань вищої освіти і науки архімандрит Віктор (Бедь), представник УПЦ у Верховній Раді України протоієрей Василій Русінка і Голова Адміністративно-господарського управління УПЦ Микола Жуков.

***

Також цього дня відбулося засідання Священного Синоду Української Православної Церкви.

Про інші рішення Синоду читайте в матеріалах:

КИЇВ. Уперше за 19 років скликається Собор Української Православної Церкви

УКРАЇНА. Майбутні диякони і священики присягатимуть за єдиним текстом

КИЇВ. Священний Синод УПЦ відлучив Валентина Лукіяника від церковного спілкування


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Відбулося перше засідання церковного «Кабміну»

Синод УПЦ ухвалив «Положення про Вищу Церковну Раду» та розширив склад її членів.Рубрики: Події на часі | Київська | Церковні хроніки |

1946 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Священний Синод УПЦ | Вища Церковна Рада | Блаженніший Митрополит Володимир |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru