Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаКИЇВ. Відбулося перше з часу хвороби Предстоятеля засідання Священного Синоду Української Православної Церкви
23 December 2011 17:32

Священний Синод Української Православної Церкви зібрався у синодальному залі Київської Митрополії в п’ятницю, 23 грудня, відразу після традиційного подячного молебня на кінець року. Це перше засідання Синоду під час хвороби Предстоятеля нашої Церкви Блаженнішого Митрополита Володимира. І відповідно до Статуту про управління Українською Православною Церквою (п.17, розділ 4), Синод проходив під головування старішого за хіротонією постійного члена Священного Синоду Митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела.

Як повідомив «Православію в Україні» Керуючий справами УПЦ архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан, Синод займався вирішенням поточних питань життя і діяльності нашої Церкви. Були прийняті важливі рішення стосовно управління Київською Митрополією та вирішення питань життя та діяльності Київської єпархії, Київських духовних шкіл – академії та семінарії, а також Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Було створено комісії, відповідним Преосвященним надані доручення вирішувати ті чи інші питання церковного життя.

Так, для координації фінансово-господарської діяльності Київської Митрополії Священний Синод УПЦ створив Ревізійну комісію на чолі з митрополитом Вишгородським і Чорнобильським Павлом.

Управління Київською єпархією на період хвороби Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира було доручено комісії у складі: архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, єпископ Яготинський Серафим, єпископ Васильківський Пантелеімон. Комісія є підзвітною Головуючому у Священному Синоді митрополитові Одеському і Ізмаїльському Агафангелу.

Рішення поточних питань, пов’язаних із діяльністю Київської духовної академії і семінарії, доручено ректору КДАіС архієпископу Бориспільському Антонію.

Рішення поточних питань, пов’язаних з життєдіяльністю Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври доручено наміснику Лаври митрополиту Вишгородському і Чорнобильському Павлу.

Всі поточні питання ставропігіальних монастирів їх намісники і настоятельниці мають узгоджувати з Головуючим у Священному Синоді УПЦ.

Були також заслухані звіти про діяльність синодальних відділів за 2011 рік, і Синод схвалив їх діяльність.

Як зазначив архієпископ Митрофан, порушувалися і дуже важливі питання, які хвилюють нашу православну спільноту. Зокрема це виконання Закону України «Про захист персональних даних». З цього приводу на адресу і Київської митрополії, і окремих Преосвященних надходять звернення від віруючих, від духовенства відносно того, яким чином ми маємо виконувати цей закон. Ми заслухали доповідь юриста з цього питання, і було прийнято синодальне рішення про звернення до керівництва нашої держави, відповідних міністерств з проханням розглянути і надати пояснення з приводу цього питання і з розумінням поставитися до позиції нашої Церкви.

Наступне засідання Синоду заплановане на 26 січня 2012 року.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Відбулося перше з часу хвороби Предстоятеля засідання Священного Синоду Української Православної Церкви

Основні рішення стосувалися управління Київською єпархією на час хвороби Митрополита Київського і всієї України. Також були заслухані звіти голів Синодальних установ за минулий 2011 рік.Рубрики: Новина дня | Події на часі | Київська | Церковні хроніки |

2835 переглядів / Коментарів: 1

Теги: Священний Синод УПЦ |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

А навіщо у синодальному залі

А навіщо у синодальному залі портрет В.Ф. Януковича???

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru