Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаКИЇВ. Священний Синод УПЦ розширив склад і створив свій «Кабмін» — Вищу Церковну Раду
14 June 2011 17:53

Як уже повідомляв портал «Православіє в Україні», відбулося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви.

Серед важливих аспектів устрою Церкви, було обговорено таке питання як створення виконавчого органу УПЦ — Вищої Церковної Ради Української Православної Церкви (журнал №18).

Вища Церковна Рада діятиме при Блаженнішому Митрополитові Володимирові та Священному Синоді Української Православної Церкви.

До її складу ввійшли голови Синодальних відділів УПЦ, а також керуючий справами УПЦ архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан та єпископ Броварський Феодосій, який очолив новостворений Синодальний відділ УПЦ у справах пастирської опіки воїнів-інтернаціоналістів (журнал №19).

Юридичному відділу Київської Митрополії УПЦ доручено випрацювати положення про Вищу Церковну Раду Української Православної Церкви.

Священноначаліє розглянуло також питання про розширення складу Священного Синоду Української Православної Церкви. У зв’язку з цим було прийнято рішення ввести до постійного складу двох митрополитів: Донецького і Маріупольського Іларіона та Вишгородського і Чорнобильського Павла ― намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, Голову Синодального відділу у справах монастирів УПЦ, а також архієпископа Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра ― Голову Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви. Відповідне рішення зафіксовано в журналі №46.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Священний Синод УПЦ розширив склад і створив свій «Кабмін» — Вищу Церковну Раду

До складу Ради ввійшли голови Синодальних відділів УПЦ, серед яких єпископ Броварський Феодосій, голова новоствореного Синодального відділу у справах пастирської опіки воїнів-інтернаціоналістів.Рубрики: Події на часі | Київська | Церковні хроніки |

2028 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Священний Синод УПЦ | Блаженніший Митрополит Володимир |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru