Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » За розділами » Духовні навчальні закладиКИЇВ. В Київських духовних школах розпочала роботу ювілейна конференція «Студентська наука у духовній школі»
12 March 2012 14:18

Після подовжених вихідних цей тиждень ознаменується піднесеним злетом богословської думки ― 12 і 13 березня у Київській духовній академії та семінарії відбудеться ювілейна конференція під назвою  «Студентська наука у духовній школі».

Вона присвячена 245-річчю з дня народження і 175-річчю з дня смерті видатного ієрарха і церковного вченого митрополита Київського і Галицького Євгенія (Болховітінова). Життєвий шлях  митрополита Євгенія був тісно пов’язаний з Київською духовною академією. А тому учасники конференції, зокрема вихованці духовних і богословських освітніх закладів нашої Церкви, а також студенти світських вузів України, говоритимуть про церковне служіння і наукову спадщину митрополита Євгенія (Болховітінова). 

Долучитись до освітнього богословського заходу зможете і ви, шановні читачі, на сторінках інтернет-порталу та в радіопрограмі «Православіє в Україні» (в ефірі Першого Національного щоп’ятниці о 21:15) ми розповімо про підсумки конференції.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. В Київських духовних школах розпочала роботу ювілейна конференція «Студентська наука у духовній школі»

Богословський форум присвячено 245-річчю з дня народження і 175-річчю з дня смерті видатного ієрарха і церковного вченого митрополита Київського і Галицького Євгенія (Болховітінова).Рубрики: Новина дня | Події на часі | Духовні навчальні заклади | Київська |

1826 переглядів / Коментарів: 0

Теги: КДАіС |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru