Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаКИЇВ. В єдиному столичному храмі в ім’я Спиридона Триміфунтського закінчився перший навчальний рік в недільній школі
01 June 2012 10:24

Перший навчальний рік недільної школи парафії св. Спиридона Триміфунтського добіг свого кінця. Слід зауважити, що в цьому році були зроблені перші кроки на шляху до поставленої мети – виховання дітей на принципах Закону Божого, суспільної етики та моралі.

Говорити про досягнення озвученої мети, на даному етапі, можливо, трохи зарано, але робота, яка здійснювалась викладачами протягом року, вже приносить перші очікувані результати. Вже зараз з гордістю можна говорити, що з кожним заняттям ми наближались і будемо продовжувати рухатись до поставленої мети.

Протягом року, викладачі знайомили дітей з біблейськими переданнями, молитвами, православними обрядами та святами, правилами поведінки в храмі, слухали повчальні оповідання та казки та багато ін. Головним принципом викладачів нашої школи було навчити малечу самостійно  формувати моральні норми, які повинні стати основою для поведінки дитини і майбутнього свідомого громадянина, а також допомогти навчитись розрізняти такі поняття як «добро – зло», «справедливе – несправедливе», «правда-брехня», «щирість – цинічність»; адекватно оцінювати ситуацію і робити правильний вибір.

Поряд з тим, заняття в школі мали не тільки виховне, але й розважальне, творче спрямування. Протягом навчального року діти відвідували паломницькі екскурсії до православних святинь Києва, брали участь у квестах та організовували святкові концерти до свят. Особливе задоволення приносила така творча діяльність як розпис писанок до Пасхи.

Окрім занять у недільній школі в учнів була можливість відвідувати різноманітні гуртки: англійська мова, в’язанням гачком, аплікація, дитячий церковний спів.

Результатом річного навчання в недільній школі став іспит, який приймав настоятель храму отець Миколай. Всі, без виключення, учні на відмінно справились із цим завданням та були переведені до наступних класів.

Цю подію діти, батьки та викладачі відзначили святковим концертом, що був проведений після Подячного молебню з нагоди закінчення навчального року  біля храму. На урочистому заході діти разом з батьками продемонструвати всю палітру талантів: малеча співала, читала вірші, грали сценки присвяченні святам, яким так багата весна – Великодні, до Дня Матері, на честь св. Миколая.

Завершуючи, хотілося наголосити на тому, що цей навчальний рік пройшов дуже вдало та ефективно. Викладачі та учні легко знайшли спільну мову та невпинно дарували тепло та добро один одному протягом року.

Висловлюємо надію, що вже в наступному навчальному році до нашої школи завітають нові «першачки» і вже за рік стануть також успішними учнями Недільної школи приходу Св. Спиридона Триміфунтського.

Парафія свт. Спиридона Триміфунтського


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. В єдиному столичному храмі в ім’я Спиридона Триміфунтського закінчився перший навчальний рік в недільній школі

Окрім занять у недільній школі в учнів була можливість відвідувати різноманітні гуртки: англійська мова, в’язанням гачком, аплікація, дитячий церковний спів.Рубрики: Події на часі | Київська | Соціальне служіння |

1296 переглядів / Коментарів: 0

Теги: монастирі та храми Києва |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru