Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаКИЇВ. Церква і Державна тюремна служба підписали угоду про співпрацю
26 August 2011 16:32

Сьогодні, 26 серпня, у Синодальному залі Київської Митрополії відбулося підписання угоди між Українською Православною Церквою та Державною пенітенціарною службою України, як повідомляє офіційний сайт УПЦ.

З боку Церкви  під документом поставив свій підпис Блаженніший Митрополит Київський і всієї України  Володимир, а з боку пенітенціарної служби України – її голова генерал-лейтенант Олександр Лісіцков.

Перед актом підписання до присутніх звернувся Предстоятель Українької Православної Церкви: «Ця угода є важливою, оскільки стосується проблеми нашого суспільства, яку маємо вирішувати спільними зусиллями. Я гадаю, що сьогоднішня зустріч має ще більше підкреслити важливість і відповідальність цього нелегкого служіння. Нехай нам допомагає Господь творити людям добро».

Наостанок сторони обмінялися пам’ятними подарунками.

Відзначимо, що сьогодні відбулося підписання оновленої угоди, оскільки попередня була підписана 10 років тому з тоді ще  Державним департаментом виконання покарань. У новій угоді йдеться про поглиблення співпраці між Церквою і Державною пенітенціарною службою, а також зазначені пріоритети співпраці.

Крім того, новий договір відповідає реаліям сьогодення і має на меті допомогти священнослужителям, які несуть пастирське служіння в місцях позбавлення волі, плідно працювати заради духовної користі.

ДОВІДКА. На цей час в установах кримінально-виконавчої служби діє: 73 – храми, 46 – каплиць; 4 – молитовні будинки; 202 – молитовні кімнати; 17 – молитовних куточків.

Загальна чисельність віруючих засуджених, які постійно відвідують заходи релігійного характеру, становить 37 976 осіб.

Духовно-просвітницьку роботу із засудженими проводять 2 349 священнослужителів і волонтерів, які є представниками 103 релігійних конфесій, громад, організацій та церков, офіційно зареєстрованих в Україні.

Протягом І півріччя 2011 року в установах Державної пенітенціарної служби України завершено будівництво та освячено дві культові релігійні споруди:

храм в ім’я святого праведного Варсонофія Херсонського у Херсонській виправній колонії (№ 61);

церква на честь святих Первоверховних апостолів Петра і Павла у Райківській виправній колонії (№ 73).

Характерною особливістю сьогодення стало відновлення історичної справедливості у питаннях відродження православних храмів, що знаходяться на території установ Державної кримінально-виконавчої служби України.

Так, 2 березня 2011 року відбулась урочиста передача будівлі церкви в ім’я священомученика Харлампія при Шосткинській виправній колонії управління Держдепартаменту в Сумській області (№ 66) управлінню Конотопської єпархії Української Православної Церкви.

На сьогодні в установах виконання покарань і слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби України триває будівництво 23 культових релігійних споруд (храмів, церков, каплиць).

Із числа засуджених найбільш чисельними є віряни Української Православної Церкви, котра працює в 175 установах.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Церква і Державна тюремна служба підписали угоду про співпрацю

Новий договір допоможе священнослужителям, які несуть пастирське служіння в місцях позбавлення волі, плідно працювати заради духовної користі.Рубрики: Події на часі | Київська | Православіє у в’язницях | Церковно-державні відносини |

1415 переглядів / Коментарів: 0

Теги: православіє у тюрмах |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru