Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська
КИЇВ. Україну з одноденним візитом відвідає Єрусалимський Патріарх Феофіл ІІІ
25 March 2011 13:48

У понеділок, 28 березня, в Україну вперше з часу свого обрання Предстоятелем прибуде Блаженніший Патріарх Святого града Єрусалима та всієї Палестини Феофіл ІІІ. Главу Єрусалимської Православної Церкви запрошено взяти участь у Міжнародній міжконфесійній конференції «Світові релігії і громадянське суспільство — проти ненависті та екстремізму», яку організовує Інститут прав людини, протидії ксенофобії та екстремізму.

Перебуваючи в Києві, Блаженніший Патріарх відвідає Києво-Печерську Лавру та зустрінеться з Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнішим Митрополитом Володимиром.

Одноденна конференція «Світові релігії і громадянське суспільство — проти ненависті та екстремізму» розпочне роботу 28 березня о 10.00 в гранд-холі «Софіївський» готелю «Прем’єр Палас». До участі в форумі запрошено понад 200 представників різних конфесійних громад з усього світу, а також лідери організацій міжрелігійного діалогу, відомі політичні діячі та експерти.

Серед іноземних учасників та співорганізаторів: Всесвітня рада християн та іудеїв (Німеччина), Всесвятня рада церков (Швейцарія), Всесвятня рада релігійних лідерів (США), Всесвітня мусульманська ліга (Велика Британія), проф. Каміль Абу Джабер — директор Королівського інституту міжконфесійних досліджень (Йорданія), Міжконфесійний інститут Еладжа (США), Форум трьох релігій (США), Фонд співіснування (Велика Британія), Всесвітня конференція релігії за мир (США), Міжконфесійний альянс (США) та інші.

«Ця конференція стане безпрецедентною подією в історії сучасної України, оскільки в Києві вперше пройдуть заходи подібного рівня і значення. Вибір України для проведення подібної конференції також не випадковий, оскільки наша країна є однією з небагатьох держав на пострадянському просторі, яка показала приклад мирного співіснування різних світових релігій і конфесій після розпаду Радянського Союзу», — заявив ініціатор конференції, народний депутат Олександр Фельдман.

О 12.00 в гранд-холі «Софіївський» готелю «Прем’єр Палас» відбудеться прес-брифінг, на якому будуть розглянуті питання толерантного співіснування різних релігій у сучасному світі та роль релігій у глобальних трансформаціях, а також широкий спектр проблем протидії нетерпимості та екстремізму.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Україну з одноденним візитом відвідає Єрусалимський Патріарх Феофіл ІІІ

Предстоятель Єрусалимської Православної Церкви прибуде в Київ у понеділок, 28 березня, візьме участь у Міжнародній міжконфесійній конференції, побуває в Києво-Печерській Лаврі та зустрінеться з Блаженнішим Митрополитом Володимиром.Рубрики: Новина дня | Події на часі | Київська | Зовнішньоцерковна діяльність |

2158 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Патриарх Иерусалимский Феофил ІІІ |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru