Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаКИЇВ. У столичних школах стартує загальноміський конкурс листівок «Добрий Миколай»
19 October 2011 12:41

Цього року до столиці знову повернеться святий Миколай, точніше благодійний різдвяний ярмарок Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ «Три мішечки від Миколая». Нагадаємо, що минулорічний захід, який тривав протягом 25 днів, перетворив головну площу країни, Майдан Незалежності, на казкову арену і став найбільшим святом доброчинності та місіонерського служіння Церкви 2010-го.

19 жовтня, саме за два місяці до Дня святого Миколая, в Києві стартує загальноміський конкурс святкових листівок «Добрий Миколай». До участі залучаються школярі 1-12 кл. (I категорія – 1-4 клас, II категорія 5-12 клас), які мають  виготовити листівки будь-якою технікою ― олівцями, фарбами, фломастерами, текстилем, акрилом та ін. Роботи оцінюватимуться Оргкомітетом благодійного ярмарку «Три мішечки від Миколая»  за двома номінаціями: краща індивідуальна робота і краща листівка-стінгазета, створена колективно.

Конкурс триватиме до 1 грудня 2011 року після чого з надісланих до Конкурсної комісії робіт буде відібрано по п’ять кращих виробів у кожній віковій категорії (у кожній категорії передбачено одне перше місце, одне – друге, три – третіх). Урочисте нагородження десяти переможців відбудеться 15 грудня 2011 в Києво-Печерській Лаврі під час відкриття Благодійної лаврської ялинки та Благодійного ярмарку «Три мішечки від Миколая». Школярі, що одержать перемогу у конкурсі «Добрий Миколай», отримають подарунки та дипломи від УПЦ та Національного Києво-Печерського історико-куьтурного заповідника. Наразі  «Подарунковий фонд помічників святого Миколая», до якого залучаються відомі Миколаї та всі небайдужі, формується вже зараз.

Мета конкурсу – залучення київських  школярів до опанування української християнської культури взагалі та вивчення життя найбільш «дитячого» святого - Миколая Чудотворця, зокрема.

Конкурс проводиться за ініціативи: Синодального інформаційно-просвітницький відділу Української Православної  Церкви, Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника та Головного управляння освіти і науки КМДА.

З умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті Благодійного ярмарку УПЦ www.svyaterizdvo.in.ua та НКПІКЗ www.kplavra.kiev.ua

Конкурсні роботи приймаються за адресою:

м. Київ, вул. Лаврська, 15, корпус №5, каб. 16.

Контактна особа: Володимир Петренко, тел. 254-43-41; (068) 125-83-89


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. У столичних школах стартує загальноміський конкурс листівок «Добрий Миколай»

19 жовтня, за два місяці до улюбленого свята дітлахів, оргкомітет благодійного ярмарку «Три мішечки від Миколая» розпочинає підготовку до урочистих заходів.Рубрики: Події на часі | НЕЗАБАРОМ | Київська | Церква і суспільство |

3191 переглядів / Коментарів: 0

Теги: "Три мішечки - від Миколая до Різдва" - Рождественская ярмарка |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru