Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська
КИЇВ. У мережі інтернет з’явився новий сайт Київської Митрополії
04 April 2013 18:20

Сьогодні, 4 квітня, у всесвітній мережі з’явився ще один інтернет-ресурс — новий сайт Київської Митрополії.

Це невеликий крок у сучасність, але він дуже важливий для Церкви та її частини - Київської Митрополії. Церква завжди врівноважено підходила до новітніх технологій, використовуючи їх після всебічного аналізу. Саме тому новий сайт виконано в такому врівноваженому, інформаційно-просвітницькому стилі.

Декілька місяців клірики та парафіяни Митрополії працювали над його розробкою. Було проаналізовано багато інтернет-ресурсів православної тематики. Проводились опитування серед священиків і парафіян. Усім ставились питання стосовно того, яким би вони хотіли бачити сайт однієї з найбільших єпархій Православної Церкви?

Для створення сайту ми доклали спільних зусиль. Як нам це вдалось, ви можете пересвідчитись, зазирнувши до нашої сторінки за адресою: mitropolia.kiev.ua.

Сайт виконаний у традиційних кольорах Митрополії і є надзвичайно зручним.

Священики знайдуть тут новини з церковного життя, документи Митрополії, публікації Київської духовної академії та семінарії, отримають доступ до унікальних джерел із бібліотеки, поставлять питання і отримають відповіді на них.

Миряни зможуть ознайомитись з анонсами подій, цікавими фактами з історії Православ'я, дізнатися про визначні храми, монастирі, знайти їх опис, історію та фотографії.

Слово Пастиря зміцнить віру, а цитати Блаженнішого Митрополита Володимира змусять замислитися про вічне.

Особливої уваги при розробці сайту було приділено питанню відкритості Церкви для кожного. Розділ «Митрополія в обличчях» розкаже про кожного кліріка Митрополії, надасть повну та вичерпну інформацію про людину, яка вирішила присвятити своє життя служінню Господу Богу нашому Ісусу Христу.

Той, хто не так часто відвідує храми, але в кого виникають питання про віру та життя Церкви, можливо, саме на нашому сайті отримає ті відповіді, які допоможуть прийти до Віри і Бога.

Чекаємо на вас на нашому сайті.

Хай Господь вас Благословить!

Прес-служба Київської Митрополії


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. У мережі інтернет з’явився новий сайт Київської Митрополії

Тут знайдете новини з церковного життя, документи Митрополії, публікації КДАіС, отримаєте доступ до унікальних джерел із бібліотеки та почуєте відповіді на свої питання.Рубрики: Події на часі | Київська | Церква і суспільство |

1602 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Київська Митрополія |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru