Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська

4 фото

1

2

3

4


КИЇВ. «У колі друзів»: парафіяни Феодорівського храму влаштували свято християнської творчості
25 December 2012 14:38
Вікторія Осташ-Хоню

23 грудня у Творчому клубі при Феодорівському храмі («Київському Єрусалимі») відбувся концерт вихованців дитячої недільної школи (керівник – парафіянка храму Олена Бойко) та дорослих парафіян на продовження свята святителя Миколая Чудотворця.

За ідеєю Ольги Ткачук (дитячого психолога і музиканта), діти з недільної школи створили оригінальну виставу «Святий Миколай – рятівник на морях»: власноруч виготовили ляльки, розробили і виконали декорації та винайшли сценографічне вирішення вистави. Усе відбувалося буквально на очах глядачів: діти «відтворили» житіє святителя Миколая Чудотворця, «водячи» ляльки, читаючи вірші і співаючи.

Прозвучали також пісні у виконанні вихованців недільної школи – Марії та Миколи Макеєвих, Тетяни Солонецької, Андрія Бойка та інших, музиканта Ольги Ткачук, регента церковного хору Віри Павлюк. А ще – мала проза бібліотекаря Наталії Хілобоченко, поезія парафіянки Вікторії Осташ. Завершилась творча зустріч вже традиційним чаюванням із солодощами.

Подібні зустрічі «У колі друзів» стали вже традицією «Київського Єрусалиму». Однак цього разу вона була особливою, адже серед учасників не було запрошених лекторів, акторів, музикантів чи письменників. Жага творчого спілкування прокинулась у душах самих парафіян!

Свято творчості парафіян доводить, що для духовного спілкування не потрібні якісь особливі умови (приміщення, технічні засоби тощо) чи залучення значних коштів: лише гаряче бажання і молитовна допомога святих покровителів храму. Тим більше, що подібне громадське і соціальне «служіння» практично є відновленням традицій парафії Феодорівського храму до його закриття і знищення у 30-і роки ХХ ст.

Ще одним результатом кількамісячної роботи відновленої недільної школи при храмі є виготовлені дітьми вироби з глини (під керівництвом професійного скульптора-кераміста) та інші творчі дитячі роботи (вижигання, малюнки, вишивка) для майбутньої виставки, презентацію якої заплановано до відзначення Різдва Христового.

Настоятель Феодорівського храму ієрей Петро Семащук і парафіяни запрошують киян, особливо мешканців Лук’янівки, до спільної роботи з відновлення традицій християнського виховання наших дітей, розвитку їхніх творчих здібностей у річищі православ’я.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

ВиставаКИЇВ. «У колі друзів»: парафіяни Феодорівського храму влаштували свято християнської творчості

Цього разу традиційна зустріч у «Київському Єрусалимі» була особливою - діти власноруч створили театральну виставу з ляльками і декораціями.Рубрики: Події на часі | Київська | Соціальне служіння |

1647 переглядів / Коментарів: 0

Теги: "Киевский Иерусалим" |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі
Статті цього автораЦікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru