Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська
КИЇВ. У Київських духовних школах відбувся Круглий стіл «Православіє в Україні: актуальність сучасної апологетики»
25 November 2011 12:44

У четвер, 24 листопада, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, в Церковно-археологічному кабінеті КДАіС відбувся Круглий стіл «Православіє в Україні: актуальність сучасної апологетики», повідомляє офіційний сайт УПЦ.

Завданнями проведеного заходу є: визначення сучасних ризиків, захист від яких становить мету сучасної православної апологетики, актуальної в Україні; визначення її практичних завдань і меж: вирішення питань актуальності створення та розвитку православного апологетичного руху; визначення форм взаємодії Синодальних відділів та інших структур УПЦ, навчальних закладів та православної громадськості в питаннях апологетичного служіння.

Відкриваючи засідання, до присутніх звернувся голова Синодального відділу УПЦ у справах молоді та Опікунської ради Всеукраїнського апологетичного центру в ім'я св. Іоанна Златоуста єпископ Обухівський Іона. У своїй промові Його Преосвященство привітав всіх учасників та розповів про роботу та цілі Всеукраїнського апологетичного Центру.

На засіданні також були присутні: голова Навчального Комітету при Священному Синоді УПЦ ректор КДАіС архієпископ Бориспільський Антоній; голова Богословсько-канонічної комісії при Священному Синоді УПЦ та Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі збройними силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин; голова Синодального відділу УПЦ у справах сім'ї єпископ Васильківський Пантелеімон; голова Синодального відділу благодійності та Соціального служіння УПЦ архідиякон Сергій Косовський,  а також представники Синодальних відділів УПЦ, громадських та державних організацій, провідні фахівці з сектознавства Європи та СНД.

Після вступної частини учасники приступили до обговорення першої теми «Напрями і межі сучасної апологетики та діяльності Всеукраїнського апологетичного центру в ім'я Св. Іоанна Златоуста». В рамках дискусії увазі слухачів були представлені численні доповіді.

Круглий стіл продовжить свою роботу 25 листопада. За результатами роботи зборів планується прийняти кілька підсумкових документів.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. У Київських духовних школах відбувся Круглий стіл «Православіє в Україні: актуальність сучасної апологетики»

У заході взяли участь представники Синодальних відділів УПЦ, громадських та державних організацій, провідні фахівці з сектознавства Європи та СНД.Рубрики: Події на часі | Київська | Церква і суспільство |

1433 переглядів / Коментарів: 0

Теги: КДАіС |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru