Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаКИЇВ. Відбувся круглий стіл «Проблеми захисту права людини на життя та репродуктивне відтворення»
14 November 2011 14:24

Минулої п’ятниці, 11 листопада, за ініціативи Української Православної Церкви та Всеукраїнської громадської організації «Спаси і сохрани» на базі Інституту медичного і фармацевтичного права та біоетики Академії адвокатури України відбувся круглий стіл «Проблеми захисту права людини на життя та репродуктивне відтворення». 

В його роботі взяв участь голова Синодального відділу з питань охорони здоров'я та пастирської опіки медичних закладів єпископ Дрогобицький Філарет, Григорович Лілія Петрівна, секретар комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, доктор Анн-Марі Дуге професор Тулузського університету (Франція), президент Асоціації з навчання та досліджень медичного права, Т.В. Варфоломеєва, ректор Академії адвокатури України, президент Спілки адвокатів України, Радміла Юріївна Гревцова, директор Інституту медичного і фармацевтичного права та біоетики ААУ.

Єпископ Філарет на засіданні дав філософсько-богословську точку зору на проблему розповсюдження абортів та сурогатного материнства, та взяв участь у дискусіях засідання круглого столу.

Наприкінці засідання учасники узгодили та прийняли резолюцію.

Львівська єпархія


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Відбувся круглий стіл «Проблеми захисту права людини на життя та репродуктивне відтворення»

Церква, медики та юристи обговорили проблему розповсюдження абортів та сурогатного материнства.Рубрики: Події на часі | Київська | Церква і суспільство |

1641 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Рух проти абортів | Епископ Филарет (Кучеров) |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru