Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаКИЇВ. Церква молилася про народних депутатів, аби їхня законодавча діяльність дійсно стала «доброю справою»
06 September 2011 17:19

Традиційний молебень на початок доброї справи у вівторок, 6 вересня, о 9.00, відслужено в домовому Свято-Володимирському храмі при Верховній Раді України.

О 10.00 в сесійній залі розпочала свою роботу 9-та сесія Парламенту, в урочистому відкритті якої взяли участь митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, намісник Києво-Печерської Лаври, і протоієрей Василій Русинка, повноважний представник УПЦ у Верховній Раді України.

***

Помолитися, аби Господь благословив труди народних обранців, настоятель парламентського храму священик Віктор Яценко запросив представників усіх фракцій.

«Робота кожної сесії Верховної Ради розглядається як добра справа, хоча вона має свою специфіку ― на розгляд депутатів виносяться питання й законопроекти, важливі для життя всієї держави, деякі з них безпосередньо  стосуються положення та статусу Православної Церкви в нашій країні, ― пояснює отець Віктор. ― Тому звершується молебень саме на початок доброї справи, з прикликанням Божого благословення».

Примітно, що за богослужінням звучить древня молитва «за братію нашу, яже  во палатєх», яка була в ужитку за часів перебування України у складі Речі Посполитої.

«Таке формулювання зустрічаємо у стародавніх служебниках ― саме так в українських церквах молились за православних представників Польського сейму, від яких залежав статус не лише держави, але й Церкви у складі Речі Посполитої: можливість звершення богослужінь, вільного сповідання православної віри. І сьогодні на кожному богослужінні ми такими ж словами молимося за владу», ― розповів настоятель парламентської домової церкви.

***

Молебні на початок доброї справи перед початком роботи Парламенту стали традиційними з 2008 року — з часу освячення Свято-Володимирського храму при Верховній Раді України. А Божественні літургії звершуються тут щочетверга: більшість співробітників парламентських комітетів мають можливість відвідати богослужіння у домовому храмі саме серед робочого тижня.

Підготувала Ірина Яковчук


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Церква молилася про народних депутатів, аби їхня законодавча діяльність дійсно стала «доброю справою»

Чергова сесія Верховної Ради розпочалася з молебню в домовому Свято-Володимирському храмі.Рубрики: Новина дня | Події на часі | Київська | Церковно-державні відносини |

1854 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Верховна Рада України |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru