Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська
КИЇВ. Святіший Патріарх Болгарський Неофіт відвідав Київську духовну академію
29 July 2013 15:09

29 липня, в рамках офіційного візиту в Україну з нагоди ювілейних урочистостей, присвячених 1025-річчю Хрещення Русі, Київські духовні школи відвідав Святіший Неофіт, Патріарх Болгарський, Митрополит Софійський. До складу делегації Болгарської Православної Церкви увійшли Митрополит Ловчанський Гавриїл, Генеральний секретар Священного Синоду БПЦ єпископ Стобійський Наум.

Також Святішого Патріарха Неофіта супроводжував єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет та представник Святішого Патріарха Московського і всієї Русі при Святішому Патріархові Болгарському архімандрит Филип.

Святішого Патріарха зустріли ректор Київських духовних шкіл, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський Антоній, голова Навчального комітету УПЦ, проректор КДА з навчальної роботи єпископ Ірпінський Климент, перший проректор КДА протоієрей Сергій Ющик, проректор КДА з науково-богословської роботи В.В. Бурега, проректор КДА з виховної роботи архімандрит Маркел (Павук), вчений секретар КДА протоієрей Ростислав Снігірьов, голова Адміністративного апарату Київської Митрополії протоієрей Володимир Коцаба, викладачі та учні академії та семінарії.

Вітаючи Святішого Патріарха, владика ректор відзначив глибокі історичні зв'язки між Київською духовною академією та Болгарською Православною Церквою: багато видатних ієрархів та вчених Болгарії були випускниками Київської духовної академії.

У свою чергу Святіший Патріарх Неофіт подякував за запрошення і можливість побувати в найстарішому духовному навчальному закладі України. Потім для високого гостя була проведена екскурсія по Київській духовній академії та Церковно-археологічному музею КДА.

По закінченні екскурсії в Церковно-археологічному музеї КДА відбулася зустріч Святішого Патріарха Неофіта з професорсько-викладацькою корпорацією Київських духовних шкіл.

Його Святість  розповів, що сам був ректором духовної академії, а потім деканом Богословського факультету, тому питання освіти для нього завжди були пріоритетними, і відзначив необхідність співпраці між Київською духовною академією та богословськими факультетами Болгарської Православної Церкви. Ректор Київської духовної академії митрополит Бориспільський Антоній розповів про процес налагодження співпраці між Київськими духовними школами та навчальними закладами різних країн, і висловив сподівання, що в найближчій перспективі буде підписаний договір про співпрацю і з богословськими факультетами Болгарії.

На завершення зустрічі сторони обмінялися пам'ятними подарунками.

КДАіС


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Святіший Патріарх Болгарський Неофіт відвідав Київську духовну академію

Владика відзначив необхідність співпраці між Київською духовною академією та богословськими факультетами Болгарської Православної Церкви.Рубрики: Події на часі | Київська | Духовні навчальні заклади |

2061 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Патриарх Болгарский Неофит | Митрополит Антоний (Паканич) | КДА |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru