Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаКИЇВ. Священний Синод УПЦ - проти легалізації грального бізнесу
24 December 2010 12:48

У четвер, 23 грудня, члени Священного Синоду УПЦ звернулися до Президента України Віктора Януковича, Прем’єр-міністра України Микроли Азарова, Голови Верховної Ради України Володимира Литвина з приводу можливої легалізації в Україні грального бізнесу. Церква стурбована ініціативою Мінфіну відродити в Україні гральний бізнес, вмотивовану потребою наповнювати бюджет.

У зверненні Синоду УПЦ сказано: «У 2009 році, в тому числі і на прохання Української Православної Церкви, влада заборонила в Україні гральний бізнес. Ця подія була позитивно сприйнята як релігійними організаціями України, так і суспільством в цілому.

Нещодавно Міністерство фінансів України підготувало та оприлюднило на власному сайті Законопроект «Про азартні ігри» та ініціює відродження в Україні грального бізнесу, мотивуючи це потребою наповнювати бюджет. До нас мають знову повернутися казино, гральні автомати, гра в карти та кості на гроші тощо.

Спроба знову легалізувати гральний бізнес не сприятиме підвищенню авторитету державної влади в очах суспільства та віруючих. Попередній досвід засвідчив, що результатом такої легалізації є падіння моральності в суспільстві, руйнація родин та розбещення дітей. Намагатися заробити гроші на експлуатації людської слабкості та пристрасті є аморальним».

У зв’язку з цим члени Синоду УПЦ просять владу звернути увагу на цю проблему та зробити все можливе задля того, «щоб в Україні гріх не був легалізованим».


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Священний Синод УПЦ - проти легалізації грального бізнесу

Члени Синоду просять владу звернути увагу на цю проблему та зробити все можливе, «щоб в Україні гріх не був легалізованим».Рубрики: Події на часі | Київська | Церковно-державні відносини |

1551 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Священний Синод УПЦ |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru