Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаКИЇВ. Сьогодні чесна глава святої великомучениці Анастасії Узорішительниці — останній день у Лаврі
10 May 2011 10:33

Сьогодні, 10 травня, останній день перебування чесної глави святої великомучениці Анастасії Узорішительниці в Києво-Печерській Лаврі.

А з 11 по 15 травня святиня вже перебуватиме в храмі на честь Усіх святих, що на місці будівництва Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового.

У середу, 11 травня, архієпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, настоятель храму на честь Усіх святих відслужить Божественну літургію, за якою віруючі зможуть помолитися і вклонитися мощам святої Анастасії Узорішительниці.

Нагадаємо, що в неділю жон-мироносиць, 8 травня, з благословення Патріарха Константинопольського Варфоломія та на прохання Блаженнішого Митрополита Володимира, до столиці України прибули мощі святої великомучениці Анастасії Узорішительниці.

Також з нагоди привезення святині в Україну, Видавничим відділом Української Православної Церкви була підготовлена і спеціально випущена окремим виданням служба святої Анастасії Узорішительниці з акафістом. Тексти служби були звірені як з богословської, так і з літературної точки зору. У виданні вміщено й житіє святої української та російською мовами.

Слідкуйте за програмою перебування чесної глави великомучениці Анастасії Узорішительниці в храмах УПЦ.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Сьогодні чесна глава святої великомучениці Анастасії Узорішительниці — останній день у Лаврі

З 11 по 15 травня мощі —  в храмі на честь Всіх святих, що на місці будівництва кафедрального собору.

Також із нагоди перебування мощів святої Анастасії Узорішительниці в Україні Видавничим відділом Української Православної Церкви була випущена окремим виданням служба святої з акафістом та житієм.Рубрики: Новина дня | Події на часі | Київська | Церква і суспільство |

1633 переглядів / Коментарів: 0

Теги: честная глава великомученицы Анастасии в Украине |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru