Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська
КИЇВ. «Сирія: війна і віра» – у Києво-Печерській Лаврі відбулася презентація фільму
08 November 2012 12:44

Документальний фільм «Сирія: війна і віра. Погляд зсередини» був презентований 3 листопада у Києво-Печерській Лаврі. Стрічку знято групою журналістів телеканалу НТН, що входить до складу медіа-групи телеканалу «ІНТЕР», спільно з Відділом зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви. Активну участь в підготовці фільму взяв співробітник ВЗЦЗ УПЦ протоієрей Захарія Керстюк.

Фільм розповідає про сучасний стан Сирії, про роль релігії у збройному протистоянні, а також про ставлення звичайних сирійців до військових дій у країні, які, на їх погляд, нав’язуються ззовні.

У стрічці показані дві сім’ї – християнська і мусульманська, які однаково страждають від військових дій. У фільмі також приведені факти, які свідчать про те, що в Сирії воюють іноземні найманці, а саме радикальні ісламісти, які використовують релігію задля виправдання вбивств, задля досягнення брудних цілей. Слід зазначити, що за різними даними за час військових дій у Сирії вже загинуло від 14 до 30 тисяч мирних жителів.

Після перегляду стрічки слово взяв Посол Сирії в Україні Мохаммед Саїд Акіль. Він нагадав, що Сирія завжди була країною, в якій мирно жили представники різних релігій. Сирійський дипломат закликав говорити правду про його країну і не довіряти західним ЗМІ, які, на його думку, ведуть інформаційну війну проти його Батьківщини.

«Хоч Сирія і далеко від нас, однак і в Україні живуть християни і мусульмани, і ці питання є близькими й для нас. Не втручаючись у внутрішні справи мусульман, Українська Православна Церква налаштована на співпрацю саме з традиційним ісламом для блага українського суспільства. Ми проти радикального ісламу і докладатимемо всіх зусиль, щоб сторонні сили не порушили мирного співіснування між віруючими християнами і мусульманами в нашій країні», — зазначив єпископ Броварський Феодосій.

ДО РЕЧІ, у неділю, 11 листопада, о 12:45 фільм буде показано на телеканалі НТН .


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. «Сирія: війна і віра» – у Києво-Печерській Лаврі відбулася презентація фільму

11 листопада о 12:45 цю стрічку про  ставлення звичайних сирійців до військових дій у країні буде показано на телеканалі НТН.Рубрики: Події на часі | Київська | Зовнішньоцерковна діяльність |

2179 переглядів / Коментарів: 0


Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru