Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська
КИЇВ. Синодальний відділ соціального служіння співпрацюватиме з Міністерством охорони здоров’я РФ
30 October 2012 16:23

Сьогодні, 30 жовтня, в Києво-Печерській Лаврі відбулася зустріч представників Синодального відділу благодійності та соціального служіння Української Православної Церкви та Федерального Медико-Біологічного Агентства Росії (ФМБА РФ).

У ході зустрічі було обговорено шляхи співпраці в наданні медичної, соціальної та духовної допомоги, здійснення спільних освітніх медико-соціальних програм і проектів, а також координації дій у надзвичайних ситуаціях.

Зокрема, планується створити базу для медичної підготовки сестер милосердя та волонтерів, які працюють в медичній сфері. Імовірніше за все, навчання буде проходити на базі сестринства на честь преподобних мучениць Єлизавети та інокині Варвари (храм свт. Михаїла на території Олександрівської клінічної лікарні), а також сестринства милосердя на честь Святих Царствених мучениць (храм Архистратига Божого Михаїла та всіх Небесних Сил безплотних – на території Медмістечка).

Паралельно буде вестися робота по легалізації статусу сестри милосердя, щоб вони не тільки вміли, а й мали офіційне право надавати медичну допомогу.

«В рамках соглашения, – розповідає Голова Синодального відділу благодійності та соціального служіння архідиякон Сергій Косовський, – мы будем проводить, в первую очередь, обучающие программы для людей, которые трудятся в социальных проектах на приходах УПЦ. И, прежде всего, это сестры милосердия. Сейчас в Украине 20 сестричеств, которые равномерно распределены по всем епархиям УПЦ.

Агентство имеет специалистов и уже большой опыт работы, поэтому сможет помочь нам организовать обучающую базу, оказать консультативную и высокотехнологическую помощь в чрезвычайных ситуациях».

За благословенням Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Володимира Головою Синодального відділу благодійності та соціального служіння архідияконом Сергієм Косовським було підписано угоду про співробітництво між Синодальним відділом благодійності та соціального служіння Української Православної Церкви та Медико-Біологічним Агентством Російської Федерації.

Наприкінці зустрічі представник ФМБА РФ О. Пушкін вручив архідиякону Сергію Косовському урядову нагороду «Золотий хрест Федерального Медико-Біологічного агентства» Міністерства охорони здоров’я Російської Федерації.

Фото Богдана Придатка


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Синодальний відділ соціального служіння співпрацюватиме з Міністерством охорони здоров’я РФ

Співробітництво поширюватиметься на освітні медико-соціальні програми та координацію дій у надзвичайних ситуаціях.Рубрики: Події на часі | Київська | Соціальне служіння | Церква і медицина |

1519 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Синодальний відділ з благодійності та соціального служіння |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru