Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська
КИЇВ. Сестринству милосердя, що при храмі Архістратига Михаїла у «Медмістечку» – 4 роки!
18 July 2013 12:16

17 липня, у день пам’яті святих царствених страстотерпців, у Київській міській клінічній лікарні № 6 у «Медмістечку» відбулися заходи з нагоди річниці заснування сестринства милосердя на честь святих царствених мучениць, що діє при лікарняному храмі Святого Архістратига Божого Михаїла, повідомляє офіційний сайт УПЦ.

Після Божественної літургії та молебню була проведена акція милосердя, в ході якої сестри відвідали хворих та передали їм благодійні пожертви. Окрім цього, присутні на святкуванні мали змогу прослухати просвітницьку лекцію «Маловідомі сторінки життя та благодійна діяльність Царської Сім’ї».

Заходи відбулися в рамках співпраці Синодальних відділів – Відділу з питань охорони здоров'я та пастирської опіки медичних закладів та Відділу благодійності та соціального служіння.

Духівник сестринства – заступник голови Синодального медичного відділу та настоятель храму Архістратига Божого Михаїла у «Медмістечку» протоієрей Геннадій Батенко передав сестрам подяку від Блаженнішого Митрополита Володимира та його благословення на продовження несення їх нелегкого послуху.

За роки свого служіння сестри не тільки допомагали хворим під час їх лікування, але і здійснювали їх соціальний супровід, надаючи послуги з оформлення інвалідності та в отриманні відповідних соціальних виплат.

Цього року сестри милосердя взяли також активну участь у освітній програмі Синодального відділу благодійності з підготовки волонтерів для системи охорони здоров’я з надання медичної допомоги хворим.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Сестринству милосердя, що при храмі Архістратига Михаїла у «Медмістечку» – 4 роки!

З благодійною акцією сестри відвідали хворих та розповіли про маловідомі сторінки життя царської сім’ї.Рубрики: Новина дня | Події на часі | Київська | Церква і медицина |

1556 переглядів / Коментарів: 0

Теги: милосердя |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru