Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаКИЇВ. Тільки релігійні організації столиці платитимуть за опалення за зниженими тарифами
27 October 2011 16:10

ПАТ «Київенерго» оприлюднило нові тарифи на теплову енергію для релігійних установ міста Києва, які набули чинності з 1 жовтня 2011 року, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Згідно інформації з офіційного сайту компанії, релігійні організації прирівняли до категорії споживачів «Житлово-експлуатаційні організації (населення)», що передбачає надання їм теплової енергії за зниженою ціною в розмірі 171,25 грн. без ПДВ (205,50 грн. з ПДВ).

При цьому, якщо будинковий засіб обліку теплової енергії належить балансоутримувачу жилого будинку або відсутній, то застосовується тариф у розмірі 169,39 грн. без ПДВ (203,26 грн. з ПДВ).

Слід зауважити, що інші юридичні особи Києва з 1 жовтня 2011 року мають сплачувати за теплову енергію за тарифом у розмірі 800,61 грн. з ПДВ (960,73 грн. без ПДВ), який підвищився на 42 % порівняно до тарифу на початок року.

Нагадаємо, що 18 серпня 2011 року набула чинності постанова Уряду від 01.06.2011 року № 869 про скасування всіх пільг для релігійних організацій на комунальні послуги. Відтак, вони були віднесені до категорії «Інші споживачі» та повинні сплачували за теплову енергію на рівні суб’єктів підприємницької діяльності.

За рішенням «Київенерго» виключенням стали релігійні організації міста Києва.

Крім цього, з квітня 2011 року згідно з рішенням Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України релігійні організації прирівняні до останньої тарифної групи у категорії населення та мають сплачувати за електроенергію більше майже на 50% у порівнянні з минулорічним тарифом.

Нагадаємо, що нещодавно Блаженніший Митрополит Володимир звертався з пропозицією до Уряду повернути пільги на комунальні тарифи для Церков України.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Тільки релігійні організації столиці платитимуть за опалення за зниженими тарифами

«Київенерго» оприлюднило нові тарифи на опалення, що набули чинності з 1 жовтня 2011 р., де Церкви прирівняли до категорії «населення».Рубрики: Події на часі | Київська | Церковно-державні відносини |

1603 переглядів / Коментарів: 0

Теги: церква і держава |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru