Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська
КИЇВ. Регент змішаного хору КДАіС ігумен Роман (Підлубняк) написав Літургію, яка вийшла на диску до 75-річчя Предстоятеля (+аудіо)
29 November 2010 16:33

Диск регента змішаного хору КДАіС ігумена Романа (Підлубняка) «Урочисті піснеспіви Божественної літургії» вийшов у записі на диску до 75-річчя Блаженнішого Митрополита Володимира.

Блаженніший Владика є головою Вченої ради КДА і водночас наставником для всіх вихованців київських духовних шкіл. Кожен із них при зустрічі з Митрополитом Володимиром відчуває ті особливі теплоту й доброту, з якими Владика ставиться до майбутніх пастирів. Його особистий приклад, щира підтримка та напутні слова скеровують та утверджують їхні життєві орієнтири.

Тому колишні й нинішні студенти Київських духовних шкіл схиляються перед Блаженнішим Митрополитом Володимиром та присвячують йому свій спів. До диска увійшли твори ігумена Романа (Підлубняка) у виконанні хору Київської духовної академії та семінарії з циклу «Урочиста Літургія», написаного в ознаменування 75-річного ювілею Предстоятеля Української Православної Церкви.

«Необхідність записати диск, твори в якому будуть присвячені знаменній події в житті Православної Церкви, відчув і наш хор, – розповідає отець Роман. – Написання цих творів – внутрішня потреба і внутрішнє відчуття».

В основі композиції – незмінні піснеспіви Божественної літургії. «Я схилявся до традиційних національних наших українських наспівів. А, наприклад, «Милість мира» – це не оригінальна моя музика, а лише обробка єрусалимського наспіву для змішаного хору, – зазначив отець Роман. – Тому цей твір доволі знайомий тим, хто співає на криласі».

За богослужінням ці твори вже виконувалися. А вперше фрагменти Літургії звучали 9 листопада під час святкування Актового дня Київських духовних шкіл, у день пам’яті преподобного Нестора Літописця.

Презентація твору в концертному виконанні планується на 25 грудня у галереї «Соборній», що на місці будівництва Свято-Воскресенського Кафедрального собору (Залізничне шосе, 3).

До збірки увійшли:

 1. Великая ектения
 2. Первый антифон
 3. Второй антифон
 4. Третий антифон
 5. Придите поклонимся
 6. Господи, спаси благочестивыя
 7. Трисвятое
 8. Слава Тебе, Господи
 9. Сугубая ектения
 10. Херувимская пень
 11. Отца и Сына…
 12. Милость мира
 13. Достойно есть
 14. Един Свят

Пропонуємо прослухати окремі фрагменти.


Прикріплені файли:Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Регент змішаного хору КДАіС ігумен Роман (Підлубняк) написав Літургію, яка вийшла на диску до 75-річчя Предстоятеля (+аудіо)


Рубрики: Події на часі | Київська | Церква і культура |

3854 переглядів / Коментарів: 1

Теги: 75-річний ювілей Блаженнішого Митрополита Володимира |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

«Пойте Богу нашему, пойте;

«Пойте Богу нашему, пойте; пойте Цареви нашему, пойте» (Пс.46)

Отец Роман, благодарим за такое прекрасное произведение! Многая и благая вам лета!!!

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru