Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаКИЇВ. Протоієрей Олег Мельничук — віднині представник Уповноваженого Президента з прав дитини
16 November 2011 12:40

При Уповноваженому Президента України з прав дитини створено представництво Української Православної Церкви. Представлятиме інтереси Церкви протоієрей Олег Мельничук. Відповідний Указ підписаний 7 листопада Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Володимиром.

«Могутня нація і сильне покоління повстає саме в здоровій і міцній родині, де дотримуються моральних принципів. Я переконаний, що зміцнення інституту сім’ї в Україні, вирішення проблем сирітства, покращення демографічної ситуації та збереження повноцінної природної родини можна досягти лише при партнерській і тісній співпраці Церкви та держави», - наголошує новопризначений Представник при Уповноваженому Президента, протоієрей Олег Мельничук.

Переважну частину священицького служіння протоієрей Олег Мельничук присвятив саме соціальним питанням, повноцінному вихованню дитини та взаємодії Церкви і держави у створенні міцного громадянського суспільства. Зокрема, у 2000 році отець Олег Мельничук отримав благословення від Предстоятеля УПЦ на створення першого, унікального на той час у православному світі храму на честь ікони Пресвятої Богородиці «Помічниця в пологах» при Київському міському пологовому будинку №1, в якому до цього часу майбутні мами та породіллі отримують духовно-психологічну та соціальну допомогу.

У 2005 році протоієреєм Олегом засновано Всеукраїнську благодійну організацію «Мама і немовля», яка ініціювала створення соціальних Центрів матері та дитини, що стало державною політикою, у зв’язку з чим о. Олега нагороджено подякою Кабінету Міністрів України.

За його словами, на даний момент вибудовується концепція співпраці Церкви і влади у збереженні традиційного інституту сім’ї. До того ж, Конвенція ООН про права дитини підкреслює абсолютну важливість родини для їх виховання.

Біографічна довідка

Протоієрей Олег Мельничук народився 19 листопада 1979 року на Почаївській землі.

1994-1996 рр. - навчався в Кременецькому ліцеї

1996 р. – вступив до Київської духовної семінарії
2000 р. – прийняв сан диякона та вступив до Київської духовної академії
2001 р. – рукопокладений у сан священика та призначений настоятелем храму на честь ікони Пресвятої Богородиці «Помічниця в пологах»

2004 р. – кандидатом богослов’я
2005 р. – Українська Ужгородської Богословська Академія присвоїла ступінь доктора богослов’я

2005 р. – став президентом Всеукраїнської благодійної організації «Мама і немовля»
2007 р. – возведений у сан протоієрея
2008 р. – став настоятелем храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці у Печерському районі Києва

2009 р. – Голова Відділу у справах сім’ї Київської єпархії УПЦ


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Протоієрей Олег Мельничук — віднині представник Уповноваженого Президента з прав дитини

Наразі вибудовується концепція співпраці Церкви і влади у збереженні традиційного інституту сім’ї.Рубрики: Події на часі | Київська | Церква і молодь | Церковно-державні відносини |

4985 переглядів / Коментарів: 1

Теги: церква і держава | виховання дітей |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Протоієрей Олег Мельничук — віднині представник Уповноваженого П

Признатся честно, порадовало сообщение о таком назначении.Основа бед особенно что касается детей лежит в бездуховности.Хотелось бы поговорить с о.Олегом так как сам занимаюсь проблемой устройства не привитых детей в дет.сад.Как установить контакт мой тел.095 942 92 86

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru