Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаКИЇВ. Про життя Церкви з вуст самої Церкви: слухайте новий випуск радіопрограми «Православіє в Україні» за 05.10.12 вже на нашому порталі
08 October 2012 10:44

Минулої п’ятниці, 5 жовтня, вийшов черговий випуск радіопрограми «Православіє в Україні». Як завжди, пропонуємо on-line версію програми на нашому порталі.

Взаємини Церкви і держави – ось, що в першу чергу викликало зацікавлення журналістів та викликало резонанс у середовищі українських вірян.

У середу, 3 жовтня, Блаженніший Митрополит Володимир у своїй резиденції Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі прийняв делегації генеральних прокуратур України, Росії, Білорусії та Молдови, які беруть участь в Раді генеральних прокурорів держав учасниць СНД.

Прийнятий Верховною Радою Закон про впровадження біометричних паспортів став приводом для великого та бурхливого обговорення спочатку в мережі Інтернет, а потім – зі шпальт церковної преси. За коментарями зданого питання колектив радіопрограми звернувся до голови Юридичного відділу Київської Митрополії Валентина Волинця, прес-секретаря Предстоятеля УПЦ протоієрея Георгія Коваленка.

Кожен день наближає нас до виборів, тому у фокусі особливої уваги – агітаційний процес, який, на жаль, йде іноді не дуже коректно. Особливе занепокоєння викликає бажання деяких кандидатів маніпулювати суспільною свідомістю, прикриваючись православними символами. Так, у Дніпропетровську митрополит Іриней виступив з відкритим зверненням до суспільства з приводу незаконного використання своїх фотографій та висловлювань одним із учасників передвиборних перегонів.

Торкається цієї теми у своєму блозі луганський публіцист протоієрей Олександр Авдюгін.

Канонічне Православ’я в Україні ніколи не ізолювало себе від зовнішнього світу, доказ цьому – участь делегації нашої Церкви у великому закордонному форумі, присвяченому боротьбі з деструктивними сектантськими культами у Сербії. Взяла в ній участь і наша ведуча Юлія Комінко.

Минулого тижня в житті православних громад трапилося багато й інших подій, про які Ви зможете дізнатися із радіопередачі. Тож, не перемикайте!

***

Нагадаємо, радіопрограма «Православіє в Україні» – спільний проект Першого каналу Українського радіо та Української Православної Церкви, створеного Синодальним інформаційно-просвітницьким відділом УПЦ та колективом Інтернет-порталу «Православіє в Україні» за благословення Блаженнішого Митрополита Володимира. Ведучий – диякон Микола Лисенко.

Нагадаємо, програма виходить щоп’ятниці на хвилях Українського радіо о 21.15, а всі випуски радіоогляду завжди можна прослухати на порталі «Православіє в Україні».

Прослухати радіопрограму «Православіє в Україні» за 05.10.12 р.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Про життя Церкви з вуст самої Церкви: слухайте новий випуск радіопрограми «Православіє в Україні» за 05.10.12 вже на нашому порталі

Чому Закон про впровадження біометричних паспортів, прийнятий Верховною Радою, став приводом для бурхливого обговорення та чому тема виборів, а саме – агітаційний процес – опинився у фокусі особливої уваги, – дізнайтеся більше вже зараз.Рубрики: Події на часі | Київська |

1097 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Радиопроект "Православие в Украине" |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru