Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаКИЇВ. Про взаємовідносини держави і Церкви говорили релігійні діячі на засіданні, яке організував аналітичний Центр Разумкова
25 April 2013 12:05

23 квітня недержавний аналітичний Центр Разумкова спільно з представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні за підтримки Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій провів чергове засідання постійно діючого круглого столу «Релігія і влада в Україні: проблеми взаємовідносин».

Тема засідання: «Державно-конфесійні відносини в Україні станом на 2013 рік: рух до партнерства держави і Церкви, чи до кризи взаємин?»  

Для участі у круглому столі були запрошені керівники та представники релігійних конфесій України, громадські та політичні діячі, представники державної влади, експерти, журналісти.

Від Української Православної Церкви в роботі засідання взяли участь вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій та проректор з науково-богословської роботи КДАіС Володимир Бурега. 

Було розглянуто такі питання:

Яким є нинішній стан державно-конфесійних відносин? Чи чує влада Церкву?

Чи сприяють партнерству держави і Церкви спроби зміни законодавства про свободу совісті та діяльність релігійних організацій?

Чи може Церква в діалозі з державою опертися на підтримку суспільства? 

В своєму виступі перед членами зібрання Преосвященний єпископ Феодосій передав привітання та благопобажання від Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. Також владика окреслив коло питань в сфері церковно-державних відносин, які з точки зору Української Православної Церкви потребують першочергового вирішення і поділився з присутніми думками щодо участі духовенства та релігійних громад в суспільному та політичному житті країни. 

До засідання круглого столу Центр Разумкова підготував інформаційно-аналітичні матеріали, які містять стислий опис особливостей нинішнього етапу державно-конфесійних відносин, результати соціологічного дослідження стану та характеру релігійності українського суспільства, а також тексти окремих звернень і документів Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій 2011-2013рр. і проекту Концепції державно-конфесійних відносин в Україні. 

За матеріалами Центру Разумкова


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Про взаємовідносини держави і Церкви говорили релігійні діячі на засіданні, яке організував аналітичний Центр Разумкова

Від Української Православної Церкви в роботі круглого столу взяли участь єпископ Броварський Феодосій та проректор з науково-богословської роботи КДАіС Володимир Бурега. Рубрики: Події на часі | Київська | Міжконфесійні відносини | Церковно-державні відносини |

1692 переглядів / Коментарів: 0


Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru