Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » КиївськаКИЇВ. «Православіє в Україні» візьме участь у цьогорічних «Днях довіри» спільноти Тезе
19 September 2012 15:19

21-22 вересня в Києві, уже вкотре, відбудеться «День довіри» спільноти Тезе, в якому вперше візьме участь «Православіє в Україні».

Зокрема, 22 вересня у Києво-Печерській Лаврі відбудеться семінар-зустріч із засновником найдревнішого православного порталу «Православіє в Україні», головою Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ, прес-секретарем Предстоятеля УПЦ протоієрея Георгія Коваленка, а також – із головним редактором «Православія в Україні» Юлією Комінко. Тема семінару – «Проповідь за допомогою сучасних засобів масових інформацій та комунікацій: досвід Української Православної Церкви».

Також у програмі «Дня довіри» – 9 семінарів у різних місцях, за вибором, спільні богослужіння, зустріч із братом Алоїсом та різні семінари і заходи на тему віри, історії та соціальної активності, мистецтва, музики.

Уже кілька років молодь з усієї України відвідує спільноту Тезе у Франції. Брати з Тезе, у свою чергу, рік за роком відвідують молодих людей, парафії та лідерів Церков різних християнських конфесій, що існують в Україні.

Брат Алоїс, настоятель спільноти Тезе, був запрошений до Києва, тому він відвідає кілька парафій української столиці. Всіх запрошено до участі.

Хто хотів би взяти участь?

Учасники, родом не з Києва, повідомте про свою участь, надіславши імейл з Вашим ім’ям, e-mail адресою, номером телефону, кількістю осіб, які приїдуть з Вами на адресу: taizekyiv2012@gmail.com.

Якщо у Вас немає де зупинитись в Києві, будь ласка, зазначте це в імейлі, щоб ми змогли знайти для Вас місце для ночівлі та зв’язали Вас з тим, у кого Ви проживатимете.

Хто хотів би допомогти у підготовці у Києві?

Будь ласка, надішліть e-mail (вказавши Ваше ім’я, e-mail, номер телефону) на адресу: taizekyiv2012@gmail.com, щоб ми могли повідомляти Вас про хід підготовки зустрічі.

Хто може прийняти до себе гостей на ночівлю (на 1-2 ночі)?

Будь ласка, надішліть e-mail на адресу: taizekyiv2012@gmail.com, щоб ми зв’язали Вас з гостями, хто приїде до Києва з інших міст та потребуватиме житла.

Хто має ідеї стосовно семінару чи заходу, який відбуватиметься у другій половині дня в суботу?

Надсилайте Ваші ідеї на адресу: taizekyiv2012@gmail.com. Тоді ми зможемо обговорити їх на наступній підготовчій зустрічі.

Хто може підготувати молитви? Хто може співати у хорі, грати на музичних інструменті?

Приходьте на одну з молитов Тезе до церкви св. Миколи Доброго (вул. Покровська, 6) або до Миколаївського костелу (вул. Велика Васильківська, 77, середа, 19:00).

Більш детальну інформацію дивіться на сайті спільноти Тезе: http://www.taize.fr/uk


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. «Православіє в Україні» візьме участь у цьогорічних «Днях довіри» спільноти Тезе

У програмі заходу – 9 семінарів, один з яких проводять протоієрей Георгій Коваленко та Юлія Комінко, спільні богослужіння, зустріч із братом Алоїсом та різні заходи на тему віри, історії та соціальної активності, мистецтва, музики.Рубрики: Події на часі | НЕЗАБАРОМ | Київська | Соціальне служіння |

1667 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Протоиерей Георгий Коваленко |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru