Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська
КИЇВ. Побачив світ новий номер «Трудів Київської духовної академії»
25 December 2012 11:30

Вийшов із друку черговий, 17-й номер журналу наукових праць «Труди Київської духовної академії».

У свіжому випуку надруковані матеріали IV Міжнародної науково-практичної конференції «Духовна і світська освіта: історія взаємовідносин - сучасність - перспективи», що була приурочена 140-річчю Церковно-археологічного музею.

Особливої уваги заслуговує публікація доповідей доктора богослов’я, декана Богословської школи Університету Дюка (США), проф. Р. Хейза «Воскресіння плоті» і доктора богослов’я, зав.кафедри богословського факультету Карлового університету в Празі (Чехія), проф. Л. Карфікової «Природа, свобода і благодать у дискусії блаженного Авгусина з Юліаном Екланським», озвучені авторам в Київській духовній академії.

Матеріал у журналі розподілений за розділами: "Біблеїстика", "Богослов'я", "Патрологія", "Філософія", "Історія Київських духовних шкіл", "Історія Церкви", "Літургіка", "Духовна освіта", "Педагогіка", "Церква і культура", "Бібліографія".

Поза рубрик уміщено вітальне слово Блаженнішого Митрополита Володимира учасникам конференції «Духовна і світська освіта: історія взаємовідносин - сучасність - перспективи», а також - доповідь Керуючого справами УПЦ, ректора КДАіС архієпископа Бориспільського Антонія «Церковно-археологічний музей і Церковно-археологічне товариство при Київській духовній академії: історія створення та огляд діяльності».

Нагадаємо, що «Труди Київської духовної академії» видаються з 1860 року.


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Побачив світ новий номер «Трудів Київської духовної академії»

У свіжому випуку матеріали IV Міжнародної науково-практичної конференції, приуроченій 140-річчю Церковно-археологічного музею.Рубрики: Події на часі | Київська | Церква і освіта |

1845 переглядів / Коментарів: 0

Теги: КДАіС | Видавничий відділ УПЦ |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru