Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська
КИЇВ. Побачили світ «Православний церковний календар» та фотоальбом «Українська Православна Церква — Єдина, Свята, Соборна, Апостольська. 1992–2012»
25 July 2012 18:07

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира редакція «Церковної православної газети» видала настільний «Православний церковний календар» на 2013 р.

Календар є офіційним виданням Київської Митрополії, друкується українською та російською мовами, ілюстрований кольоровими додатками фотографій єпископату Української Православної Церкви.

В календарі вміщенo: місяцеслов, вказівки щоденних євангельських і апостольських читань, деякі богослужбові вказівки, Пасхалія на 2014–2033 рр., святці, доповнені іменами нещодавно канонізованих святих нашої Церкви, перелік чудотворних ікон Божої Матері, оновлена довідкова та контактна інформація про єпархії УПЦ (єпархіальні управління, періодичні видання, духов­ні навчальні заклади тощо).

Синодальний Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ спільно з Видавничим відділом УПЦ видали фотоальбом — «Українська Православна Церква — Єдина, Свята, Соборна, Апостольська. 1992–2012».

В основу текстової частини фотоальбому покладено доповіді Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, прочитані на Соборі УПЦ (8 липня 2011 р.) та конференції «Українська Православна Церква на межі тисячоліть» (28 травня 2012 р.).

Текст проілюстровано фотографіями, що відображають життя Української Православної Церкви за останні 20 років.

За матеріалами офіційного сайту УПЦ


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Побачили світ «Православний церковний календар» та фотоальбом «Українська Православна Церква — Єдина, Свята, Соборна, Апостольська. 1992–2012»

Видання до 20-річчя Предстоятельства підготували редакція «Церковної православної газети» та Синодальний Інформаційно-просвітницький відділ спільно з Видавничим відділом УПЦ.Рубрики: Події на часі | Київська | Книжковий огляд |

2936 переглядів / Коментарів: 0

Теги: Блаженніший Митрополит Володимир | 20-річчя Предстоятельства |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru