Партнери
    Вхід на сайт   >>
Розгорнути меню

підписати
відписати
  Головна » У єпархіях » Київська
КИЇВ. Предстоятель і ректори 7-ми духовних семінарій обговорили питання визнання державою дипломів духовних навчальних закладів
01 November 2012 15:12

Учора, 31 жовтня, під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира у резиденції Предстоятеля УПЦ у Свято-Пантелеімонівському монастирі (у Феофанії) відбулася нарада з питань релігійної освіти в Українській Православній Церкві.

У нараді взяли участь: митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, ректор Таврійської духовної семінарії; митрополит Волинський і Луцький Ніфонт; митрополит Полтавський і Миргородський Филип, Голова Синодального Відділу релігійної освіти, місіонерства і катехизації, ректор Полтавської духовної семінарії; архієпископ Бориспільський Антоній, Керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС; архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневский Олександр, Секретар Предстоятеля УПЦ; архієпископ Харківський і Богодухівський Онуфрій, ректор Харківської духовної семінарії; архієпископ Запорізький і Мелітопольський Лука; єпископ Ірпінський Клімент, Голова Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ; архімандрит Віктор (Бедь), ректор УУБА ім. свв. Кирила і Мефодія; архімандрит Нафанаїл (Крикота), ректор Почаївської духовної семінарії; протоієрей Рустік Капауз, ректор Волинської духовної семінарії; професор архімандрит Нестор (Соменок).

На засіданні розглядалися питання, пов’язані з релігійною освітою в Україні, координацією конференцій та освітніх заходів, що проводяться під егідою Української Православної Церкви, а також питання визнання держаними установами дипломів духовних навчальних закладів на території України.

За підсумками засідання прийняли наступне:

1. Розглядати Духовні навчальні заклади, а саме – КДА, УУБА, духовні семінарії, духовні училища, регентські відділення – як філіали Духовних семінарій, а також богословсько-катехизаторські курси – як такі, що відносяться до компетенції (координації) Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ.

2. Питання релігійного виховання у дошкільних навчальних закладах, викладання предметів духовно-морального змісту в середніх загальноосвітніх навчальних закладах (усіх форм власності), а також питання підготовки педагогічних кадрів зі ступенями бакалавра та магістра у вищій школівіднести до компетенції (координації) Синодального відділу релігійної освіти, місіонерства і катехизації УПЦ.

3. Вважати корисним і важливим для Церкви прийняття позитивного рішення щодо визнання державними установами дипломів випускників духовних навчальних закладів на території України.

4. Підтримати пропозицію Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира зібрати найближчого часу засідання для розгляду питання щодо координації Всеукраїнських конференцій та інших заходів – для більш плідної роботи Синодальних відділів та інших церковних установ, що ведуть діяльність у цьому напрямку.

Офіційний сайт УПЦ


Код для вставки у блог / сайт

Переглянути анонс

КИЇВ. Предстоятель і ректори 7-ми духовних семінарій обговорили питання визнання державою дипломів духовних навчальних закладів

Також на засіданні розглядалися питання стосовно внутрішньої організації релігійної освіти в УПЦ.Рубрики: Новина дня | Київська | Духовні навчальні заклади |

1500 переглядів / Коментарів: 0

Теги: визнання духовних дипломів |
Додати свій коментар

Версія для друкуВерсія для друку

Корисна стаття?

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.


Rss-стрічка з сайту єпархії
Попередні матеріали
Також у розділі

Цікаві статті
 

Шукайте нас у соціальних мережах та приєднуйтеся!

facebook twitter

vk

раскрутка и продвижение сайтов Ми в ЖЖ:  pvu1

Add to Google - додати в iGoogle

Ми на 


Православіє в Україні

Усе про життя Української Православної Церкви

добавить на Яндекс© Усi права на матерiали, що опублiкованi на сайтi, захищенi згiдно з українським та мiжнародним законодавством про авторськi права. У разi використання текстiв з сайту в друкованих та електронних ЗМI посилання на «Православіє в Україні» обов`язкове, при використаннi матерiалiв в Iнтернетi обов`язкове гiперпосилання на 2010.orthodoxy.org.ua. Адреса електронної пошти редакцiї: info@orthodoxy.org.ua

    Рейтинг@Mail.ru